Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Фотогалерея

73-я річниця визволення міста від фашистських загарбників та 228 –а річниця заснування міста

27- 29 жовтня 2016 року в м. Василівка пройшли заходи з відзначення 73-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників та 228 –ї річниці заснування міста!

27 жовтня в храмі святого Петра і Павла пройшов молебень за процвітання міста Василівка.

28 жовтня в КЗ «Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3» для 100 учасників війни, дітей війни було проведено «Солдатський привал».

Цьогорічне свято виявилося багатим на культурно-мистецькі заходи і масовим за кількістю учасників та гостей. У вирії подій протягом дня перебували жителі та гості міста.

29 жовтня з самого ранку у міській раді відбулася зустріч міського голови Людмили Цибульняк з Почесними громадянами міста. У зустрічі також прийняли участь голова Василівської райдержадміністрації Валерій Кошеленко та голова районної ради Денис Калінін.

Урочисті заходи розпочалися на міській площі мітингом з відзначення 73 річниці визволення міста від фашистських загарбників, після чого відбулося покладання квітів до Меморіалу загиблих воїнів. Віддати данину поваги та вшанувати пам’ять захисників прийшли всі покоління міста – представники міської та районної влади, трудових, педагогічних та учнівських колективів, ветеранська організація міста та району.

Продовженням став концерт під час якого поздоровлення та подарунки від міської ради отримали Почесні громадяни міста, стипендіати.

Найбільш активний депутат міської ради Любов Бабкіна та голова квартального комітету Вікторія Шегурова отримали в подарунок сучасні велосипеди від Народного депутата Володимира Бандурова. Подарунок від Народного депутата Володимира Бандурова отримала і сім’я Косарєвих, в якій в святковий день народився хлопчик, вони отримали дитячий візочок.

Не можна було не згадати і про найстаршого жителя міста, якій на сьогодні 99 років, це - Харченко Меланія Іванівна, яка отримала подарунок від міського голови.

За активну трудову, багаторічну сумлінну працю, громадську діяльність, вагомий внесок у вирішенні проблем соціально-економічного розвитку територіальної громади міста Василівка нагороджені:

* Почесною грамотою Запорізької обласної державної адміністрації Овчиннікова-Руденко Тетяна Олексіївна, головний редактор районного комунального підприємства «Редакція газети «Нова Таврія»;

* Почесною грамотою Запорізької обласної ради Зайцева Ніна Сергіївна, начальник Василівського РЕМ ВАТ «Запоріжжяобленерго»;

- Почесною відзнакою «За заслуги перед громадою Василівського району» Безрукова Марина Леонтіївна- заступник директора комунального закладу «Василівський центр культури і дозвілля» Василівської районної ради Запорізької області, Воскобойник Андрій Йосипович - голова Василівської громадської організації інвалідів війни та Збройних сил, Стадник Федір Андрійович - учасник бойових дій другої Світової війни;

- Почесною грамотою районної державної адміністрації Горецька Антоніна Анатоліївна директор комунального спеціалізованого мистецького навчального закладу «Василівська дитяча музична школа»;

- Грамотою Василівської районної ради Шумейко Ольга Гуріївна, заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності комунального закладу «Василівський Центр первинної медико-санітарної допомоги»;
Пишається рідне місто своїми мешканцями. Пишається і з повагою та гордістю відзначає, заохочує і вітає.
Почесні грамоти Василівської міської ради отримали люди, які віддають нашому місту силу, енергію, любов і натхненну, кропітку, щоденну працю:

* Сорокопуд Григорій Васильович – кухарь споживчого товариства «Чарівниця»;

* Бабенко Людмила Миколаївна – підприємець міста;

* Закревський Олексій Олексійович – мешканець міста Василівка;

* Цинкаленко Марина Миколаївна – депутат Василівської міської ради;

* Чижик Ігорь Олександрович – підприємець міста;

* Безрукова Марина Леонтіївна – заступник директора комунального закладу «Центр культури та дозвілля»

* Панфілов Тимофій Юрійович – директор ТОВ «ПМК-21».

Подяку міського голови отримав :

* Зінов’єв Олексій Леонідович тренер – викладач комунального закладу «ФОК «Таврія»».

Всі нагороджені отримали подарунки від міської ради.

Не обійшла міська рада увагою тих хто прикрашаючи свій будинок, присадибну ділянку, робить красивішим рідне місто.

До дня визволення міста міською радою проводився огляд-конкурс «Гарне місто – гарна Україна»

В номінації «Найкраще подвір’я 2016 року» переможцями стали:

* подвір’я по вул. Береговій 17, господарем якої є Лось Володимир Васильович;

* подвір’я по вул. Чарівна 10, господарем якої є Свинаренко Світлана Олександрівна;

* подвір’я по вул. Щасливій 81, господарем якого є Колмик Юрій Олексійович;

В номінації «Найкраща прибудинкова територія багатоповерхового будинку 2016 року» переможцями стали:

* будинок за адресою: вул. Шевченко, 85 старший будинку Токарь Ольга Леонідівна;

* будинок за адресою: м-н 40 років Перемоги, 5 старший будинку Шевченко Світлана Миколаївна.

В номінації «Найкращий благоустрій території організації, установи 2016 року» переможцем визнано територію КЗ «Василівська спеціальна загально- освітня школа – інтернат для дітей з вадами розумового розвитку» -директор Візиренко Віталій Іванович.

В номінації «Найкраща територія підприємства 2016 року» переможцем визнано територію приватного малого виробничо-комерційного підприємства «Ассоль» - директор Харченко Павло Іванович

Всі учасники отримали від міської ради таблички на подвір’я та подарунки.

Словами вдячності та подарунками були відмічені справжні меценати ХХ1 століття, які у будь яку годину допомагають міській владі у вирішенні проблемних питань і кризових ситуацій – це голова правління благодійного фонду «Розвиток Василівки» Шеремет О.М. та директор товариства з обмеженою відповідальністю «Сільськогосподарська товарно-виробнича компанія «Деметра Вектор» Смірський В.В.

Василівка пишається своєю молоддю. І нам приємно, що поїхавши з рідного містечка, молоді обдаровані діти Василівки повертаються, аби привітати нас зі святом. В цей день велике задоволення отримали жителі під час виступу колективу народної пісні «Громиця» (м. Київ), який очолює наш житель, талановитий юнак Евген Пихтін.

Зранку василівчани та гості міста мали змогу придбати продукти харчування на сільськогосподарському ярмарку, який було організовано за ініціативи міської ради та за підтримки голови райдержадміністрації Валерія Кошеленка, заступника голови райдержадміністрації Василя Зайцева та начальника управління агропромислового розвитку Володимира Самойленка. Велика вдячність учасникам ярмарку: Смірському В.І., Карі С.А., Бородаю О.Г., Пенькову О.П., ПП «Абілов», Бережному О.А., Марінову С.І.,

ТОВ «Василівський МК», Каліману С.А. (Михайлівський р-н), Волков А.П.(Камьянсько -Дніпровський р-н), Хоменко В.І.(Оріхівський р-н) та іншим.

А потім, протягом дня, всі бажаючі відвідали виставки майстрів прикладного мистецтва, отримали інформацію про туризм міста та району, посмакували ласощів, які були представлені на ярмарку ДНЗ «Василівський професійний ліцей», ВСП «Василівський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету», вул. Каховською (квартальна Вікторія Махмудова, депутат Марина Цинкаленко), вул.Кірова (квартальна Вікторія Шегурова, депутат Олена Ханат), жителями с.Златопіль на чолі з депутатом районної ради Тетяною Кобиляцькою, колективом фермерського господарства "Надія" на чолі з керівником Єгором Чувільським, дошкільними, загальноосвітніми та позашкільними навчальним закладам міста.

Ввечері для жителів різних вікових категорій за участю MC «KSUTA», dj Волошин, гурту #СиСиКе4 (м.Запоріжжя), гурт «SVD» відбулася святкова дискотека.

Та найбільше задоволення мабуть отримали жителі міста під час показового виступу театру вогню «Adrenaline» (м. Дніпро).
Василівська міська рада дякує голові райдержадміністрації Валерію Кошеленку та голові районної ради Денису Калініну за сприяння в організації та проведення свята.

Особливу вдячність висловлюємо головним спонсорам свята Народному депутату України Бандурову В.В., голові правління благодійного фонду «Розвиток Василівки» Шеремету О.М. та директору товариства з обмеженою відповідальністю «Сільськогосподарська товарно-виробнича компанія «Деметра Вектор» Смірському В.В.

Міська рада дякує підприємцям та організаціям, які не залишилися байдужі і допомогли в проведенні свята: Луценко К.В., ТОВ «Оліс», Мезенцеву Г.В., Чумаку О.О., Клюєву О.О., Сірій К.К., Дихтярю В.І., ТОВ «Слов’янський пух», Огорєлкову С.А., Бабенко К.Г., Рибалку Р.О., ТОВ «Моноліт – 2011», колективу газети «Нова Таврія», Галилеєву А.Ю., Полійчуку М.В., Денисюку Д., Кайдашеву О.А., Соколовій Л.М., Швецовій С.М., Бабенко С.А., Майковській Л.Г., Кулібабі О.В., ТОВ «Роджерс», Мальку С.І., Кувічка О.Б., Гладун Ю.Є., Работенку Р.С., Сахно Є.Г., Діденко С.В., Григорьєвій Л.І., Чиж В.Є., Авельцевій О.В., Шандеру С.О., перукарня «Вікторія», магазин «Тортик», Арутюнян Т.М.

Разом з тим велике спасибі говоримо КЗ «Центр культури і дозвілля» на чолі з директором Шаталінським В.М. та заступникомБезруковою М.Л. за прекрасний святковий концерт.

Слова подяки всім хто долучився проведенні загальноміських заходів.Переглядів: 457

Офіційні сайти держ установ