Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Фотогалерея

Масляна 26 лютого 2017

26 лютого 2017 року у м. Василівка відбулося свято Масляна.

Масляна - це перехід від Зими до Весни. Вона розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів. Наші предки вірили: рядженими, піснями, танцями та різними заклинаннями можна прогнати Зиму та накликати Весну. Згодом з’явилось спрощене розуміння цього обряду (Зима зустрічається з Весною). А в дійсності, розпочинається нове коло в природі.

Ось і ми теж відмітили цю зустріч Зими та Весни піснями, танцями, розвагами.

За це свято міська рада вдячна всім спонсорам та учасникам, які відгукнулись та прийняли наше запрошення, а саме: Народному депутату Володимиру Бандурову, колективам Василівського заводу «МК», ТОВ «Оліс-ЛТД», ТОВ «Слов’янський пух Україна», ДНЗ «Василівський професійний ліцей», ВСП «Василівський коледж» ТДАТУ, КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості і туризму» ВРР ЗО, КЗ «Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №1», КЗ «Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №3» КЗ «Василівська гімназія «Сузір’я» - ЗОШ І-ІІІ ст..» комунальним дошкільним навчальним закладам міста, військовому формуваанню «Козацьке військо Запорізьке», всім майстрам та майстриням декоративно-прикладного мистецтва (Братищенко В.В. Запарі В.І., Карпенко Л.І., Чепізі Л.П., Борзенко Н.В., Борзенко М.О., Колокол Т.М., Мешковій О.Г., Нечипор Ю.В., Колеснику Г.І., Дмитренко З.В., Тур Є.А., Сосновській С.М., Шерстюк Т.В., Лактіонову І.О., Зінов’євій Т.В. та учню 8 класу КЗ «Василівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №1»Ведмідю Олександру).

Слова вдячності нашим гостям Лугівській сільській раді на чолі з сільським головою Богдан Ольгою Володимирівною.
Наші слова подяки для активних та творчих мешканців нашого міста: вулиці Софіївська на чолі з депутатом Василівської міської ради Ханат О, І., вулиці Каховської на чолі з депутатом Цинкаленко М.М., депутатам Василівської міської ради Шиян Н.І., Мєшкову В.В.

Велика вдячнічсть торговим та сільскогосподарским підприємствам міста та району, які долучилися до проведення ярмарку: Кафе «Big Smile, Алієву Гусейну, Мкртчан Манвелу, Джоаяні Гуліверу, Василівському заводу «МК» (Шеремет О.М.), фермерському господарству «Таврія-Скіф (Каліман С.А.).ТОВ «Деметра» (Смірський В.І.), ТОВ «Кам’янський степ» (Якуба С.М.), Мелітопольському м’ясокомбінату, Чернявському Д.В., Чепізі О.А., Чечет К.О., Білоус Н.Т., Карповій О.А., Ямпольській Г.О. Тірон І.М., Марінову С.І., Пенькову О.М.,

Василівська міська рада дякує за участь та підтримку в організації свята керівництву райдержадміністрації, відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Незабутнім та яскравим свято Масляної в нашому місті відбулося завдяки творчості учасників КЗ «Василівський центр культури та дозвілля». Велике їм спасибі.

А особлива подяка, усім нашим мешканцям міста, які завітали на наше свято Масляної. В цей день ми всі були однією великою родиною, яка разом співала, танцювала, скуштували млинці та вареники. Свято Масляної в нашому місті відбулось яскраво та весело.Переглядів: 219

Офіційні сайти держ установ