Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

Інформація про роботу зі зверненням громадян

Про роботу виконавчого комітету Василівської міської ради щодо розгляду звернень громадян у 2018 році


                                                                                   І Н Ф О Р М А Ц І Я
                                                    Про роботу виконавчого комітету Василівської міської ради
                                                                      щодо розгляду звернень у 2018 році

     Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 р. № 109/2108 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» виконавчим комітетом Василівської міської ради здійснюється постійний контроль щодо своєчасного та якісного розгляду звернень громадян.

      Організація роботи зі зверненнями громадян у Василівській міській раді ведеться відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 22 грудня 2015 року № 149 «Про організацію роботи із зверненнями громадян у виконавчому апараті Василівської міської ради Запорізької області».

      Питання щодо організації роботи по розгляду звернень громадян регулярно виноситься на розгляд виконкому за підсумками року (рішення виконавчого комітету № 05 від 11.01.2018 «Про роботу із розгляду звернень громадян у Василівській міській раді за 2017 рік»).

      Особистий прийом громадян є найбільш ефективною формою роботи органів влади з населенням. Розпорядженням міського голови від 29 грудня 2017 року № 189 « Про розпорядок роботи на 2018 рік » затверджено порядок прийому громадян посадовими особами міської ради на 2018 рік.

     Міський голова Л.М.Цибульняк проводить особистий прийом громадян кожен понеділок місяця - з 10-00 до 12-00 год.

     Загальна кількість проведених особистих прийомів громадян міським головою за звітній період складає – 43, кількість громадян, що звернулися – 56.

     Секретар ради О.Г. Мандичев - кожна середа місяця – з 09-00 до 12-00 год.

     Загальна кількість проведених особистих прийомів громадян секретарем ради за звітній період складає – 38, кількість громадян, що звернулися – 49.

     Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальник відділу комунального господарства та містобудування виконавчого апарату міської ради Ю.Л. Борисенко – кожен вівторок місяця – з 09-00 до 12-00 год.

     Загальна кількість проведених особистих прийомів громадян заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальником відділу комунального господарства та містобудування виконавчого апарату міської ради Ю.Л. Борисенко складає – 40, кількість громадян, що звернулися – 48.

    Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальник відділу з гуманітарних питань виконавчого апарату міської ради Н.В. Джуган – кожен четвер місяця – з 09-00 до 12-00 год.

    Загальна кількість проведених особистих прийомів громадян заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальником відділу з гуманітарних питань виконавчого апарату міської ради Н.В. Джуган складає – 38, кількість громадян, що звернулися – 50.

    Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальник відділу економічного розвитку виконавчого апарату міської ради Т.О. Карєва – кожна п´ятниця місяця – з 09-00 до 12-00 год.

    Загальна кількість проведених особистих прийомів громадян заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальником відділу економічного розвитку виконавчого апарату міської ради Т.О. Карєвою складає – 40, кількість громадян, що звернулись – 48.

    Керуючий справами виконавчого комітету, начальник відділу юридичного забезпечення та організаційної роботи виконавчого апарату міської ради В.В. Кривуля – кожен понеділок місяця – з 13-00 до 17-00 год.

    Загальна кількість проведених особистих прийомів громадян керуючим справами виконавчого комітету міської ради, начальником відділу юридичного забезпечення та організаційної роботи виконавчого апарату міської ради В.В. Кривулею складає – 37, кількість громадян, що звернулися – 50.

    Основні питання, які порушувались на особистих прийомах керівництва міської ради відносяться до житлово-комунального господарства, благоустрою території, забезпечення безперебійного холодного водопостачання, земельних відносин, соціального захисту населення, надання матеріальної допомоги.

    Міським головою щоквартально затверджуються графіки проведення «гарячих» телефонних ліній керівництвом міської ради. За звітній період було проведено 25 телефонні лінії, на які звернулися 28 громадян. Деякі звернення вирішувались одразу. На інші - були надані роз´яснення під час розмови відповідно до вимог чинного законодавства.

    Потрібно відзначити, що для забезпечення можливості подання усних звернень до Василівської міської ради та отримання ними консультацій у телефонному режимі створена спеціальна постійно діюча Гаряча телефонна лінія Василівської міської ради Запорізької області. Дзвінки на Гарячу телефонну лінію приймаються за номером: (06175) 7-26-68. За звітній період надійшло 29 звернень, в яких порушувались питання комунального господарства, соціального захисту населення, матеріальної допомоги, забезпечення холодного водопостачання.

    Василівською міською радою забезпечено запуск та постійне функціонування спеціально визначеної електронної пошти Василівської міської ради для відправлення письмових звернень громадян в електронній формі: vasmr@ukr.net. Аналізуючи звернення що прийшли на дану адресу, слід зазначити найчастіше порушені питання: надання матеріальної допомоги, ремонту міських доріг, освітлення вулиць, забезпечення житлом, користування житловим приміщенням. За звітній період надійшло – 39 електронних звернень.

   Звернень громадян (письмових і на особистих прийомах) зареєстровано (станом на 20.12.2018 року) - 512, (у 2017 році - 429); в тому числі колективних звернень зареєстровано 34 (у 2017 році – 30); повторних звернень не надходило.

   Колективні заяви, які надходили до міської ради стосувались:

- ремонту багатоповерхових будинків;
- забезпечення водою в літній період жителів міста;
- благоустрою міста;
- ремонту доріг.

За категоріями авторів до Василівської міської ради звернулось:
- пенсіонерів - 179,
- робітників - 71,
- дітей війни - 64,
- підприємців - 29,
- безробітних - 54,
- учасників АТО, учасників бойових дій - 36,
- інвалідів I,II,III групи - 10,
- багатодітних сімей, одиноких матерів - 17,
- ветеранів праці – 5,
- інші.

    У Василівській міській раді звернення, що надійшли з Урядової гарячої лінії формуються у справи у відповідності до діючого законодавства з розгляду звернень громадян. В кожній справі є заява громадянина з резолюцією міського голови, реєстраційно-контрольна картка, відповідь заявникам. Таких звернень (станом на 20.12.2018 р.) - 60. Основні питання, які були порушені в зверненнях: житлово-комунального господарства, благоустрою та водопостачання міста.

    У Василівській міській раді відпрацьована система розгляду звернень громадян та організація особистого прийому громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

    Облік здійснюється відповідно інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаних громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, засобах масової інформації затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 348.

    Міською радою і виконкомом висвітлюється інформація про діяльність органу місцевого самоврядування в місцевих друкованих засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради: vasrada.gov.ua.

    Діяльність Василівської міської ради спрямована на об'єктивний, всебічний розгляд звернень громадян, дотримання термінів їх виконання та вирішення порушених питань. Василівською міською радою аналізуються та узагальнюються звернення громадян з метою з´ясування та усунення причин, якими вони зумовлені. Так на засіданні виконавчого комітету міської ради 11.01.2018 року було розглянуто питання «Про роботу із розгляду звернень громадян у Василівській міській раді за 2017 рік».

   Контроль за вчасним розглядом звернень громадян здійснює керуючий справами виконкому, начальник відділу юридичного забезпечення та організаційної роботи виконавчого апарату міської ради Кривуля В.В., реєстрацію письмових звернень здійснює провідний спеціаліст відділу юридичного забезпечення та організаційної роботи виконавчого апарату міської ради Харченко А. Ю.

   З метою підвищення рівня відповідальності виконавців за якість та своєчасність розгляду звернень громадян провідним спеціалістом відділу юридичного забезпечення та організаційної роботи виконавчого апарату міської ради щотижнево надсилаються індивідуальні нагадування щодо дотримання термінів розгляду звернень громадян. За результатами розгляду звернень громадян спеціалісти міської ради щомісячно готують довідку, яка розглядається та аналізується керівництвом міської ради. Всі звернення розглянуті та за наслідками їх розгляду, заявникам надано відповіді.

   Всіма посадовими особами міської ради відповідні повноваження виконуються відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» та Указів Президента України. Питання, поставлені на особистих прийомах, розглядаються особисто міським головою, його за ступниками, секретарем ради, керуючим справами виконавчого комітету, начальником відділу юридичного забезпечення та організаційної роботи виконавчого апарату міської ради безпосередньо, або доручаються спеціалістам виконавчого апарату.

   Василівська міська рада постійно займається питанням підвищення кваліфікації кадрів. Так, 23 жовтня 2018 року провідний спеціаліст відділу юридичного забезпечення та організаційної роботи виконавчого апарату міської ради Харченко А.Ю. взяла участь у короткостроковому навчальному семінарі «Доступ до публічної інформації в органах місцевого самоврядування. Практичні аспекти. Співвідношення Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Закону України «Про звернення громадян». Серед спеціалістів міської ради проводяться апаратні навчання з питання організації роботи із зверненнями громадян.

   Робота зі зверненнями громадян залишається одним із пріоритетних напрямків діяльності Василівської міської ради.

Керуючий справами виконавчого комітету,
начальник відділу юридичного забезпечення
та організаційної роботи виконавчого апарату
міської ради В.В.Кривуля

Вівторок, 15 Січня 2019 13:28 | Переглядів: 140

Офіційні сайти держ установ