Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

Інформація про роботу зі зверненням громадян

Про роботу виконавчого комітету Василівської міської ради щодо розгляду звернень громадян у 2016 році

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про роботу виконавчого комітету Василівської міської ради
щодо розгляду звернень громадян у 2016 році

 

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 р. № 109/2108 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» виконавчим комітетом Василівської міської ради здійснюється постійний контроль щодо своєчасного та якісного розгляду звернень громадян.

Організація роботи зі зверненнями громадян у Василівській міській раді ведеться відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 22 грудня 2015 року № 149 «Про організацію роботи із зверненнями громадян у виконавчому апараті Василівської міської ради Запорізької області».

Розпорядженням міського голови від 28 грудня 2015 року №140 « Про розпорядок роботи на 2016 рік » затверджено порядок прийому громадян посадовими особами міської ради на 2016 рік.

Міський голова Л.М.Цибульняк проводить особистий прийом громадян кожен понеділок місяця - з 10-00 до 12-00 год. Загальна кількість проведених особистих прийомів громадян міським головою, за звітній період складає – 43, кількість громадян, що звернулися – 51.

Секретар ради О.Г. Мандичев - кожна середа місяця – з 09-00 до 12-00 год. Загальна кількість проведених особистих прийомів громадян секретарем ради за звітній період складає – 46, кількість громадян, що звернулися – 33.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальник відділу комунального господарства та містобудування виконавчого апарату міської ради Ю.Л. Борисенко – кожен вівторок місяця – з 09-00 до 12-00 год. Загальна кількість проведених особистих прийомів громадян заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальником відділу комунального господарства та містобудування виконавчого апарату міської ради Ю.Л. Борисенко складає – 45, кількість громадян, що звернулися – 35.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальник відділу економічного розвитку виконавчого апарату міської ради Т.О. Карєва – кожна п´ятниця місяця – з 09-00 до 12-00 год. Загальна кількість проведених особистих прийомів громадян заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальником відділу економічного розвитку виконавчого апарату міської ради Т.О. Карєвою складає – 47, кількість громадян, що звернулись – 38.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальник відділу з гуманітарних питань виконавчого апарату міської ради Н.В. Джуган – кожен четвер місяця – з 09-00 до 12-00 год. Загальна кількість проведених особистих прийомів громадян заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальником відділу з гуманітарних питань виконавчого апарату міської ради Н.В. Джуган складає – 37, кількість громадян, що звернулися – 31.

Керуючий справами виконавчого комітету, начальник відділу юридичного забезпечення та організаційної роботи виконавчого апарату міської ради В.В. Кривуля – кожен понеділок місяця – з 13-00 до 17-00 год. Загальна кількість проведених особистих прийомів громадян керуючим справами виконавчого комітету міської ради, начальником відділу юридичного забезпечення та організаційної роботи виконавчого апарату міської ради В.В. Кривулею складає – 46, кількість громадян, що звернулися – 36.

Основні питання, які порушувались на особистих прийомах керівництва міської ради відносяться до житлово-комунального господарства, благоустрою території, земельних відносин, соціального захисту населення, надання матеріальної допомоги.

Міським головою щоквартально затверджуються графіки проведення «гарячих» телефонних ліній керівництвом міської ради. За звітній період було проведено 24 телефонні лінії, на які звернулися 11 громадян. На всі звернення надані усні роз´яснення під час розмови.

Для забезпечення можливості подання усних звернень громадян до Василівської міської ради та отримання ними консультацій у телефонному режимі створена спеціальна постійно діюча Гаряча телефонна лінія Василівської міської ради Запорізької області. Дзвінки на Гарячу телефонну лінію приймаються за номером: (06175) 7-26-68. За звітній період надійшло 20 звернень, в яких порушувались питання комунального господарства, соціального захисту населення, матеріальної допомоги.

Звернень та скарг громадян письмових і на особистих прийомах зареєстровано 294, ( у 2015 році –184); в тому числі колективних звернень зареєстровано 19 (у 2015 році – 31); повторних звернень не надходило.

Кількість звернень, що надійшли поштою - 39, у 2015 році – 52. Загальна кількість громадян, що звернулись до міської ради - 617, в 2015 році – 802. За результатами розгляду звернень громадян – 178 вирішено позитивно, 116 – надано роз´яснення.

Колективні заяви, які надходили до міської ради стосувались:
- ремонту багатоповерхових будинків; забезпечення водою в літній період жителів міста;
- благоустрою міста;- ремонту доріг та інше.

За категоріями авторів до Василівської міської ради звернулось:
- пенсіонерів – 63, робітників – 43, дітей війни – 37, підприємців – 25, безробітних 24, учасників АТО – 21, одиноких матерів – 11, інвалідів I,II,III групи – 10, працівників бюджетної сфери – 7.

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 03.03.2016 р. № 122 «Про організацію роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації у 2016 році» 11 липня 2016 року головним спеціалістом загального відділу апарату райдержадміністрації було проведено перевірку стану розгляду звернень громадян у Василівській міській раді. За
результатами перевірки робота міської ради з питань розгляду звернень громадян оцінена на високому рівні.

Міською радою висвітлюється інформація про діяльність міської ради в місцевих друкованих засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради: vasrada.gov.ua

Василівською міською радою аналізуються та узагальнюються звернення громадян з метою з´ясування та усунення причин, якими вони зумовлені. Так на засіданні виконавчого комітету міської ради 26.01.2016 року було розглянуто питання «Про розгляд звернень громадян у Василівській міській раді у 2015 році». За результатами розгляду звернень громадян у I півріччі 2016 року спеціалістами міської ради було підготовлено довідку, яка була розглянута та проаналізована керівництвом міської ради.

Всі звернення розглянуті та за наслідками їх розгляду заявникам надано відповіді. Контроль за вчасним розглядом звернень громадян здійснює керуючий справами виконкому, начальник відділу юридичного забезпечення та організаційної роботи виконавчого апарату міської ради Кривуля В.В., реєстрацію письмових звернень здійснює провідний спеціаліст відділу юридичного забезпечення та організаційної роботи виконавчого апарату міської ради Харченко А. Ю.


Керуючий справами виконавчого
комітету,начальник відділу
юридичного забезпечення
та організаційної роботи
виконавчого апарату міської ради                                                                                               В.В.Кривуля

П'ятниця, 13 Січня 2017 14:23 | Переглядів: 362

Офіційні сайти держ установ