Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

Інформація про роботу зі зверненням громадян

Про роботу виконавчого комітету Василівської міської ради щодо розгляду звернень громадян у 2017 році

І Н Ф О Р М А Ц І Я
про роботу виконавчого комітету Василівської міської ради
щодо розгляду звернень у 2017 році

 

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 р. № 109/2108 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» виконавчим комітетом Василівської міської ради здійснюється постійний контроль щодо своєчасного та якісного розгляду звернень громадян.

Організація роботи зі зверненнями громадян у Василівській міській раді ведеться відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 22 грудня 2015 року № 149 «Про організацію роботи із зверненнями громадян у виконавчому апараті Василівської міської ради Запорізької області».

Питання щодо організації роботи по розгляду звернень громадян регулярно виноситься на розгляд виконкому за підсумками року (рішення виконавчого комітету № 10 від 24.01.2017 «Про роботу із розгляду звернень громадян у Василівській міській раді за 2016 рік»).

Розпорядженням міського голови від 27 грудня 2016 року № 212 « Про розпорядок роботи на 2017 рік » затверджено порядок прийому громадян посадовими особами міської ради на 2017 рік.

Міський голова Л.М.Цибульняк проводить особистий прийом громадян кожен понеділок місяця - з 10-00 до 12-00 год.

Загальна кількість проведених особистих прийомів громадян міським головою, за звітній період складає – 48, кількість громадян, що звернулися – 41.

Секретар ради О.Г. Мандичев - кожна середа місяця – з 09-00 до 12-00 год.

Загальна кількість проведених особистих прийомів громадян секретарем ради за звітній період складає – 44, кількість громадян, що звернулися – 38.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальник відділу комунального господарства та містобудування виконавчого апарату міської ради Ю.Л. Борисенко – кожен вівторок місяця – з 09-00 до 12-00 год.

Загальна кількість проведених особистих прийомів громадян заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальником відділу комунального господарства та містобудування виконавчого апарату міської ради Ю.Л. Борисенко складає – 43, кількість громадян, що звернулися – 37.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальник відділу економічного розвитку виконавчого апарату міської ради Т.О. Карєва – кожна п´ятниця місяця – з 09-00 до 12-00 год.

Загальна кількість проведених особистих прийомів громадян заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальником відділу економічного розвитку виконавчого апарату міської ради Т.О. Карєвою складає – 43, кількість громадян, що звернулись – 37.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальник відділу з гуманітарних питань виконавчого апарату міської ради Н.В. Джуган – кожен четвер місяця – з 09-00 до 12-00 год.

Загальна кількість проведених особистих прийомів громадян заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальником відділу з гуманітарних питань виконавчого апарату міської ради Н.В. Джуган складає – 39, кількість громадян, що звернулися – 36.

Керуючий справами виконавчого комітету, начальник відділу юридичного забезпечення та організаційної роботи виконавчого апарату міської ради В.В. Кривуля – кожен понеділок місяця – з 13-00 до 17-00 год.

Загальна кількість проведених особистих прийомів громадян керуючим справами виконавчого комітету міської ради, начальником відділу юридичного забезпечення та організаційної роботи виконавчого апарату міської ради В.В. Кривулею складає – 45, кількість громадян, що звернулися – 38.

Основні питання, які порушувались на особистих прийомах керівництва міської ради відносяться до житлово-комунального господарства, благоустрою території, питання транспорту, земельних відносин, соціального захисту населення, надання матеріальної допомоги.

Міським головою щоквартально затверджуються графіки проведення «гарячих» телефонних ліній керівництвом міської ради. За звітній період було проведено 24 телефонні лінії, на які звернулися 28 громадян. На всі звернення надані роз´яснення під час розмови.

Потрібно відзначити, що для забезпечення можливості подання усних звернень до Василівської міської ради та отримання ними консультацій у телефонному режимі створена спеціальна постійно діюча Гаряча телефонна лінія Василівської міської ради Запорізької області. Дзвінки на Гарячу телефонну лінію приймаються за номером: (06175) 7-26-68. За звітній період надійшло 21 звернення, в яких порушувались питання комунального господарства, соціального захисту населення, матеріальної допомоги, питання транспорту.
Звернень та скарг громадян письмових і на особистих прийомах зареєстровано (станом на 20.12.2017 року) - 429, ( у 2016 році - 294); в тому числі колективних звернень зареєстровано 30 (у 2016 році – 19); повторних звернень не надходило.

Кількість звернень, що надійшли поштою - 102, у 2016 році - 39. Загальна кількість громадян, що звернулись до міської ради - 1363, в 2016 році - 617. За результатами розгляду звернень громадян - 201 вирішено позитивно, 228 - надано роз’яснення.

Колективні заяви, які надходили до міської ради стосувались:

- ремонту багатоповерхових будинків;
- забезпечення водою в літній період жителів міста;
- благоустрою міста;
- ремонту доріг.
За категоріями авторів до Василівської міської ради звернулось:

- пенсіонерів - 63,
- робітників - 40,
- дітей війни - 58,
- підприємців - 17,
- безробітних - 51,
- учасників АТО - 32,
- одиноких матерів - 17,
- інвалідів I,II,III групи - 8,
- багатодітних сімей - 6,
- ветеранів праці – 3,
- інші.

У Василівській міській раді відпрацьована система розгляду звернень громадян та організація особистого прийому громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Облік здійснюється відповідно інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаних громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, засобах масової інформації затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 348.

У Василівській міській раді звернення, що надійшли з Урядової гарячої лінії формуються у справи у відповідності до діючого законодавства з розгляду звернень громадян. В кожній справі є заява громадянина з резолюцією міського голови, реєстраційно-контрольна картка, відповідь заявникам. Таких звернень (станом на 20.12.2017 р.) - 51. Основні питання, які були порушені в зверненнях: житлово-комунального господарства, благоустрою та водопостачання міста.

Міською радою і виконкомом висвітлюється інформація про діяльність органу місцевого самоврядування в місцевих друкованих засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради: vasrada.gov.ua.

Василівською міською радою аналізуються та узагальнюються звернення громадян з метою з´ясування та усунення причин, якими вони зумовлені. Так на засіданні виконавчого комітету міської ради 24.01.2017 року було розглянуто питання «Про роботу із розгляду звернень громадян у Василівській міській раді за 2016 рік»). За результатами розгляду звернень громадян спеціалісти міської ради щомісячно готують довідку, яка розглядається та аналізується керівництвом міської ради.

Всі звернення розглянуті та за наслідками їх розгляду, заявникам надано відповіді. Контроль за вчасним розглядом звернень громадян здійснює керуючий справами виконкому, начальник відділу юридичного забезпечення та організаційної роботи виконавчого апарату міської ради Кривуля В.В., реєстрацію письмових звернень здійснює провідний спеціаліст відділу юридичного забезпечення та організаційної роботи виконавчого апарату міської ради Харченко А. Ю.

Всіма посадовими особами міської ради відповідні повноваження виконуються відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» та Указів Президента України. Питання, поставлені на особистих прийомах, розглядаються особисто міським головою, його за ступниками, секретарем ради, керуючим справами виконавчого комітету, начальником відділу юридичного забезпечення та організаційної роботи виконавчого апарату міської ради безпосередньо, або доручаються спеціалістам виконавчого апарату.

Василівська міська рада постійно займається питанням підвищення кваліфікації кадрів. Так, 03 листопада 2016 року провідний спеціаліст відділу юридичного забезпечення та організаційної роботи виконавчого апарату міської ради Харченко А.Ю. взяла участь у короткостроковому семінарі «Актуальні питання реалізації положень законодавства щодо звернення громадян та доступу до публічної інформації», серед спеціалістів міської ради проводяться апаратні навчання з питання організації роботи із зверненнями громадян.

 

Керуючий справами виконавчого комітету,
начальник відділу юридичного забезпечення
та організаційної роботи виконавчого апарату
міської ради                                                                                                                          В.В.Кривуля

 

Понеділок, 15 Січня 2018 11:17 | Переглядів: 227

Офіційні сайти держ установ