Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Вітали ветеранів

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.
Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь..
Це день людей, найбільше багатство яких - досвід, знання, уміння, мудрість. Нинішні «літні люди» є останніми носіями класичної культури межі ХІХ-ХХ століть, того часу, в якому понад усе були честь, вихованість, толерантність - ті духовні якості, завдяки яким вони гідно пройшли крізь всі жахи тоталітаризму, голодоморів, репресій та війн.
Бажаємо всім ветеранам міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.
У Василівці також вшанували людей поважного віку. Привітання приймали люди похилого віку та ветерани у Василівському міському клубі «Ветеран». На свято завітали - міський голова Людмила Цибульняк, заступник голови райдержадміністрації Василь Зайцев, голова районної ради Денис Калінін.
Від Василівської міської ради подяки та подарунки отримали:
- Лук’яненко Микола Миколайович – голова первинної організації ветеранів м. Василівка;
- Косов В’ячеслав Володимирович – керівник студії авторської та гітарної музики КЗ «Василівський ЦКД».

 Середа, 03 Жовтня 2018 11:29 | Переглядів: 317

Офіційні сайти держ установ