Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Ремонтуємо дороги в місті

Василівська міська рада продовжує планомірно проводити капітальний ремонт доріг в місті.
З початку року вже здійснено ремонт ділянок доріг по вулицях Тополиній, Ватутіна, Береговій, Каховській, Шевченка, Лікарняній і Соборній, бульвару Центральному, мкрн. 40 років Перемоги та по провулках Шкільному і Єсеніна. Нещодавно завершено ремонт значної ділянки дороги по вулиці Театральній, що прилягає до оновленої площі.
Також на замовлення міської ради вже виконані роботи з відновлення асфальтового покриття тротуару від автовокзалу до вул. Приморської вздовж вул. Соборної та облаштування плитковим покриттям тротуару від Приморської до вул.Лікарняної по вул. Соборній ти тротуару вздовж вул. Театральної від бульвару Центрального до вул. Шевченка. Швидко та якісно виконані роботи надали можливість комфортного пересування пішоходів.
Наразі Василівська міська рада в рамках Програми по фінансуванню робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування на 2018 рік, розпочинає реалізацію ще одного проекту, в ході якого буде виконано ремонт наступної ділянки по вул. Миру. За сприянням народного депутата України Володимира Бандурова в рамках Програми соціально-економічного розвитку території, для фінансування даного проекту були виділені додаткові кошти з держбюджету, які складають майже половину від загальної суми вартості запланованих робіт, решту грошей виділяє Василівська міська рада.
ТОВ «Контінент» на сьогодні вже виконані роботи з фрезерування запланованої для ремонту ділянки вулиці.
Під час здійснення ремонтних робіт, пересування по вул. Миру буде обмежено.
Прохання до мешканців та гостей міста з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.П'ятниця, 05 Жовтня 2018 18:18 | Переглядів: 605

Офіційні сайти держ установ