Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Святкування 75 –ої річниці визволення міста та району

Аби висловити почуття вдячності тим людям, які пронесли через усе своє життя тягар того страшного часу, та висловити ветеранам слова вдячності 27 жовтня, у м. Василівка відбулися урочисті заходи відзначення 75-ої річниці визволення міста та району від нацистських окупантів.
З нагоди свята відбувся урочистий мітинг, покладання квітів до Меморіалу загиблим воїнам та святковий концерт. У заходах взяли участь представники обласної влади, керівники районної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, духовенство, колективи підприємств, установ та організацій району, студентська та учнівська молодь, громадськість.
З вітальними словами до ветеранів та присутніх звернулися міський голова Людмила Цибульняк, перший заступник голови обласної ради Єгор Семенков, голова районної державної адміністрації Валерій Кошеленко, голова районної ради Денис Калінін, голова районної ради ветеранів Сергій Лобинцев та інші почесні гості.
Урочистості та знаковості заходам надав виступ військового духового оркестру Національної гвардії України. У його виконанні місцеві жителі та гості району почули не лише Державний гімн України, а й традиційні оркестрові композиції.
Вечірню програму продовжили виступи аматорів та колективів міста і району, довгоочікуваний виступ артиста України Віталія Козловського та молодіжна дискотека.
Дякуємо всім хто долучився до святкування 75 –ої річниці визволення міста та району.Понеділок, 29 Жовтня 2018 13:06 | Переглядів: 316

Офіційні сайти держ установ