Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Взаємодія влади та бізнесу – маємо результат

Василівська міська рада останнім часом активно співпрацює із бізнесом міста. Більшість підприємців сумлінно платять податки до міської казни, завжди беруть участь у всіх загальноміських заходах, допомагають депутатам вирішувати проблеми території, на звертання влади підтримують людей, які потребують допомоги. Нерідко, навіть не чекаючи таких звернень, самі пропонують підтримку міській раді.
Одним із прикладів такої співпраці є взаємодія із підприємцем Сергієм Кунденко. У Василівці його знають як одного з кращих господарників, як небайдужу і порядну людину. Він завжди надає необхідну спецтехніку міській раді при розчищені вулиць під час негод та коли трапляються аварії у системах водо-каналізаційного забезпечення.
І ось, нещодавно він запропонував свою допомогу в вивезенні листя із міста, яке дуже швидко накопичується біля багатоповерхівок. За кілька годин спеціальний автомобіль «Мерседес Еконік», обладнаний спецмайданчиком для завантаження сміття, яким керував водій В’ячеслав Мірошниченко, разом з працівниками КП «Благоустрій - Василівка» Василівської міської ради та керуючої компанії «Наш дім Запоріжжя» прибрали значний обсяг листя з вулиць міста. Ці послуги Кунденко С.В. надав благодійно.
Міська рада висловлює щиру вдячність Сергію Володимировичу за підтримку та небайдужість до справ з благоустрою в місті. Маємо надію, що саме такий тісний тандем: влада-бізнес, взаєморозуміння і підтримка завжди дадуть свої результати. Поряд з цим запрошуємо до співпраці всіх, хто прагне, аби місто розвивалось і впорядковувалось. Адже сила — саме у нашому єднанні і розумінні один одного.Середа, 07 Листопада 2018 08:05 | Переглядів: 273

Офіційні сайти держ установ