Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Готуємося до зими

Днями міський голова Цибульняк Л.М. провела нараду за участю керівників КП «Благоустрій-Василівка» Василівської міської ради Мірошніченко А.А., ПрАТ «Василівкатепломережа» Антонова М.М., ФОП Кунденко С.В. та ФОП Піскун І.Р. , на якій було розглянуто питання про взаємодію міської ради з підприємствами, організаціями, фізичними особами - підприємцями під час виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з можливими несприятливими умовами зимового періоду 2018-2019 року (сильні опади у вигляді снігу, снігові замети на шляхах, ожеледь).
Зазвичай взимку очищення від снігу та посипка міських доріг в місті здійснюється силами та технічними засобами КП «Благоустрій-Василівка» Василівської міської ради. Але під час сильних опадів, з метою запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій, допомогу по розчищенню снігових заметів на дорогах міста надають ПрАТ «Василівкатепломережа», ФОП Кунденко С.В. та ФОП Піскун І.Р.
В ході обговорення було досягнуто домовленості по закріпленню за підприємствами та фізичними особами - підприємцями вулиць та провулків м. Василівка для проведення снігоочишення, оброблення протиожеледними матеріалами в разі виникнення надзвичайних ситуацій та розпочато договірну роботу.Середа, 07 Листопада 2018 08:05 | Переглядів: 150

Офіційні сайти держ установ