Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Життєвий ювілей

Життя - неоціненний дар, який людина отримує від народження. Для кожного воно унікальне, неповторне і безцінне. Саме так про свій життєвий шлях може сказати сумлінна та відповідальна працівниця, поважна та шанована людина, жителька м.Василівка Бобровнікова Клавдія Олександрівна, яка нещодавно відзначила свій славний 95-річний день народження.
Привітати ювілярку завітала і міський голова Людмила Цибульняк.

Життєвий шлях Клавдії Олександрівни довжиною у дев´ять з половиною десятків років був не з легких. Не віриться, що цій жінці вже 95. Вона пам’ятає все своє життя до дрібниць, і, не зважаючи на поважний вік, залишається активною, цікавиться життям своїх рідних, жителів міста, життям країни, нікому не відмовляє у мудрій пораді.

Прожити цілий вік дано не кожному. Клавдія Олександрівна стала свідком багатьох історичних подій. За плечима – роки мирного життя, воєнні роки, відбудова держави після війни. Люди старшого покоління – взірець для молоді, приклад патріотизму та любові до рідного краю.

Міський голова привітала Клавдію Олександрівну з ювілеєм та побажала їй міцного здоров’я, сімейного затишку, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від чималої родини, мирного неба над головою та ще довгих років життя.Середа, 07 Листопада 2018 16:30 | Переглядів: 184

Офіційні сайти держ установ