Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Реконструкція господарсько-питного водопроводу по вул. Каховській

Стабілізація водопостачання в місті залишається найприоритетнішим в роботі Василівської міської ради. Одним із напрямків по вирішенню даного питання є поступова заміна старих зношених водопровідних мереж. І міська рада планомірно виконує роботу в цьому напрямку та продовжує реалізовувати нові проектні рішення по реконструкції центральних водопровідних мереж.
Розглянувши інформацію Василівського ЕЦВВ КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради про незадовільний стан водопровідної мережі по вул. Каховській на ділянці від буд. № 6 до буд.№ 52 та від буд. № 47 до буд.№ 93 , яка була збудована ще в 1960 роках та внаслідок тривалого терміну експлуатації має велику кількість пошкоджень, було прийнято рішення про включення до Програми робіт по стабілізації водопостачання в м. Василівка на 2018-2019 роки реконструкцію господарсько-питного водопроводу по вул. Каховській. Кошти та виконання робіт передбачені в міському бюджеті та отримана субвенція з обласного бюджету в межах Регіональної цільової програми «Питна вода Запорізької області на 2012-2020 роки».
В межах запланованих робіт передбачається прокладення 1389 м нового питного водопроводу по одному боку вулиці Каховської від буд. № 6 до буд.№ 52 та по протилежному - від буд. № 47 до буд.№ 93 та збудувати кільцеву лінію до провулку Вараєва, який загалом охопить 118 споживачів. Проектом передбачена достатня глибина прокладання труб для убезпечення промерзання, монтаж 6 колодязів Ду 1000 мм для установки вимикаючих пристроїв та розміщення пожежних гідрантів вздовж проїзної частини вулиці.
Генеральним підрядником будівництва є ТОВ «ПРОЕКТ-ЕКО-БУД», який вже розпочав будівельні роботи та планує виконати їх в найкоротші терміни.
На сьогодні підрядною організацією вже виконані земельні роботи по лівому боку вулиці та розпочато прокладення нової труби і облаштування відводів для наступного приєднання абонентів. Василівський ЕЦВВ КП «Облволоканал» ЗОР здійснює видачу технічних умов кожному споживачу із схемами приєднання приватної мережі до нової, згідно яких кожний власник приватного будинку має самостійно виконати належні будівельні роботи по облаштуванню колодязя в місці приєднання та встановлення засобів обліку води. Після виконання споживачами всіх потрібних заходів, передбачених технічними умовами, спеціалісти комунального підприємства виконають роботи з перепідключення. Після завершення монтажних робіт на даній частині трубопроводу, водопостачання даної ділянки буде поновлено. Після засипання траншеї будівельні роботи будуть продовжуватись з протилежного боку вулиці.
Міська рада приносить вибачення за тимчасові незручності, які неминучі під час виконання будь-яких будівельних робіт, та сподівається на порозуміння та взаємодію з боку власників приватних будинків щодо необхідності термінового виконання земельних робіт біля своїх будинків для здійснення перепідключення в стислі терміни. Адже надалі, в разі затримки, після засипання траншеї, можуть виникнути додаткові проблеми з пошуком місця підключення.
На сьогоднішній день деякі господарі вже активно розпочали виконання земельних робіт, що надає можливість виконати приєднання поки траншея не засипана та пришвидшити поновлення водопостачання.
11 листопада 2018 року о 10 годині в районі будинку № 47 по вул. Каховській міська рада планує зустріч із мешканцями приватних будинків, розташованих на вищевказаній ділянці вулиці з метою роз’яснення всіх проблемних питань для подальшого вирішення.Середа, 07 Листопада 2018 16:50 | Переглядів: 282

Офіційні сайти держ установ