Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Проведена тридцять шоста (позачергова) сесія Василівської міської ради сьомого скликання

08 листопада 2018 року в приміщенні Василівської міської ради відбулися засідання постійних комісій та пленарне засідання тридцять шостої (позачергової) сесії, основними питаннями порядку денного якої були: внесення змін до міського бюджету на 2018 рік та пов’язаних з ним програм; про внесення змін та доповнень в рішення двадцять четвертої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 28 вересня 2017 року № 3 «Про затвердження Програми про фінансування природоохоронних заходів на території м. Василівки на 2018 рік, які фінансуються за рахунок субвенція з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, залишків та запланованих надходжень до екологічного фонду на 2018 рік»; земельні питання.
В засіданні прийняли участь 19 депутатів, міський голова Людмила Цибульняк, секретар ради Олександр Мандичев, заступники міського голови, спеціалісти виконавчого апарату міської ради.
Після відкриття пленарного засідання сесії міський голова з нагоди святкування Дня міста привітала колишнього міського голову Якубу Володимира Яковича та подарувала на згадку цінний подарунок.
На засіданні розглянуті питання порядку денного, ухвалені відповідні рішення.
З прийнятими рішеннями, протоколом засідання сесії можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради.

 Четвер, 08 Листопада 2018 16:12 | Переглядів: 158

Офіційні сайти держ установ