Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

В планах - реконструкція господарсько-питного водопроводу по пров. Заводському та Урожайному в м. Василівка

Одним із заходів для налагодження стабільного водопостачання в місті являється заміна старих водопровідних мереж на нові. Так, Василівська міська рада прийняла рішення про заміну ще однієї мережі, яка на сьогоднішній день залишається однією із самих проблемних на ділянці № 3 на південно-західній частині міста. Технічний стан існуючої мережі господарсько-питного водопроводу, до якої підключені абоненти, що мешкають по провулкам Заводському та Урожайному, збудованої ще в 1960 роках, знаходиться в незадовільному стані. Внаслідок тривалого терміну експлуатації, труби мають велику кількість пошкоджень, а їх переріз більш як наполовину зменшився із-за різних відкладень на стінках. На протязі останніх двох років значно збільшилась кількість поривів на цій мережі, а розташування під приватними городами по території приватних землеволодінь не дає можливості вчасного реагування для їх ліквідації, що в свою чергу призводить до безконтрольного витоку значної кількості води та підтоплення приватних будинків, або довгострокового припинення водопостачання споживачів з цих провулків.
Найближчим часом міська рада в рамках Програми робіт по стабілізації водопостачання в м. Василівка на 2018-2019 роки має наміри розпочати реалізацію проекту «Реконструкція господарсько-питного водопроводу по пров. Заводському та Урожайному в м. Василівка Запорізької області». Кошти та виконання робіт передбачені в міському бюджеті та отримана субвенція з обласного бюджету в межах Регіональної цільової програми «Питна вода Запорізької області на 2012-2020 роки».
З метою узгодження всіх питань, пов’язаних із організацією початку реконструкції, міським головою Цибульняк Л.М. проведено нараду за участю авторів проекту, представників підприємств, які експлуатують інженерні мережі на території міста, і підрядної організації, що буде проводити роботи. Попередньо проведено зустріч із мешканцями вказаних провулків. Надалі такі зустрічі будуть проводитися в разі необхідності.
В межах запланованих робіт передбачається прокладення двох ліній нового водопроводу з п/е труб по пров. Заводському та пров. Урожайному, загальною протяжністю 1145 м, які загалом охоплять 142 споживачі. Проектом передбачена достатня глибина прокладання труб для убезпечення промерзання, монтаж колодязів Ду 1500 мм та Ду 1000. Також передбачено встановлення пожежних гідрантів уздовж проїжджої частини вулиці. Розставляння пожежних гідрантів на водопровідній мережі забезпечує пожежогасіння будь-якої обслуговуваної цією мережею будівлі, споруди або його частини від одного гідранта з урахуванням прокладення рукавних ліній завдовжки 100 м.
Роботи з прокладення водопроводу будуть проведені в поточному році без відключення абонентів від водопостачання. Перепідключення абонентів до нової лінії буде проводитися з початку 2019 року при настанні сприятливих умов.
Міська рада приносить вибачення за тимчасові незручності, які неминучі під час виконання будь-яких будівельних робіт, та сподівається на порозуміння та взаємодію з боку власників приватних будинків.П'ятниця, 16 Листопада 2018 15:31 | Переглядів: 754

Офіційні сайти держ установ