Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Розпочаті роботи з реконструкції господарсько-питного водопроводу по пров. Заводському та Урожайному в м. Василівка Запорізької області

Василівська міська рада в рамках Програми робіт по стабілізації водопостачання в м. Василівка на 2018-2019 роки розпочала реалізацію проекту «Реконструкція господарсько-питного водопроводу по пров. Заводському та Урожайному в м. Василівка Запорізької області». Фінансування робіт проводитися за рахунок коштів міського бюджету та субвенції з обласного бюджету в межах Регіональної цільової програми «Питна вода Запорізької області на 2012-2020 роки».
Наразі на замовлення Василівської міської ради після отримання дозволу Державної архітектурно-будівельної інспекції України на виконання будівельних робіт, спеціалістами ТОВ «ЗАПОРІЖІНЖИНІРІНГ-ГРУП» розпочаті земельні роботи з розриття траншеї. Будівельні роботи з прокладення нового трубопроводу та встановлення колодязів будуть проведені в поточному році. Відключення абонентів від водопостачання на даній ділянці не передбачається. Надалі, вже на початку наступного року при настанні сприятливих умов буде здійснюватись перепідключення абонентів до нової лінії.
В межах запланованих робіт передбачається прокладення двох ліній нового водопроводу з п/е труб по пров. Заводському та пров. Урожайному, загальною протяжністю 1145 м, які загалом охоплять 142 споживачі.
Міська рада приносить вибачення за тимчасові незручності, які неминучі під час виконання будь-яких будівельних робіт, та сподівається на порозуміння та взаємодію з боку власників приватних будинків.П'ятниця, 30 Листопада 2018 08:58 | Переглядів: 238

Офіційні сайти держ установ