Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Міжнародний день інвалідів

Щорічно, 3 грудня, в нашій державі відзначається Міжнародний день інвалідів. Історія його виникнення починалася у 80-х роках минулого сторіччя, коли Організація Об’єднаних Націй оголосила 1983-1992 роки десятиліттям інвалідів. У цей період проводилися роботи з метою розробки заходів, направлених на поліпшення становища інвалідів і забезпечення їм рівних можливостей для подальшого життя в суспільстві. Створена програма дій була підписана 3 грудня 1992 року. Цей день Генеральна Асамблея проголосила Міжнародним днем інвалідів.
Проведення 3 грудня “Міжнародного дня інвалідів” спрямовано на посилення уваги суспільства до проблем інвалідів, захисту їх прав, благополуччя, переваг, які воно отримує від інвалідів в політичному, соціальному, економічному та культурному житті. Мета даного заходу – привернення уваги до проблем тих, хто став інвалідом від народження, в дитинстві чи під час дорослого життя.
Міська рада, уже традиційно, протягом останніх двох років відвідує людей з обмеженими фізичними можливостями нашого міста. Так і в цьому році, міський голова Людмила Цибульняк, секретар ради Олександр Мандичев та заступник міського голови Наталя Джуган відвідали 22 особи з інвалідністю, від міської ради їм було вручено продуктові набори.Середа, 05 Грудня 2018 16:20 | Переглядів: 182

Офіційні сайти держ установ