Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Урочисті заходи з нагоди Дня Збройних сил України

6 грудня наша країна святкує День Збройних сил України, який було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України.
У цей день ми з вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у самих витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій наших громадян.
Сьогодні у великій залі районної ради відбулися урочисті заходи з нагоди цього свята. До присутніх у залі із слова привітань звернулися міський голова Людмила Цибульняк, голова районної ради Денис Калінін, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Холоша. Міський голова Людмила Цибульняк вітаючи учасників заходу із святом, подякувала військовослужбовцям, учасникам АТО за їх сміливість та самовідданість, а їхнім родинам - за терпіння та віру. З нагоди свята міський голова вручила подяки від міського голови та подарунки працівникам Василівського районного військового комісаріату та учасникам АТО. А головним подарунком з нагоди свята, стало вручення міським головою Людмилою Цибульняк ключів від двокімнатної квартири для сім’ї учасника АТО Гордієнка Дмитра.
Василівська міська рада ще раз вітає наших військовослужбовців із святом і бажає щоб кожен день вашої служби був гарантом миру і добра в країні, без поразок і втрат, без воєн і битв, а канонади звучали лише під час святкових салютів. Хай доля дарує вам міцне здоров’я, щасливе особисте життя, сталеву витримку, надійних товаришів по службі.
Ми щиро віримо, що наше щасливе, спокійне і мирне майбутнє в надійних руках.Четвер, 06 Грудня 2018 19:11 | Переглядів: 213

Офіційні сайти держ установ