Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Відбулися спортивно-патріотичні заходи «Козацькі розваги»

6 грудня 2018 року з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, за ініціативи директора Василівського професійного ліцею Олени Палиги та за підтримки міського голови Людмили Цибульняк, в приміщенні ліцею відбулися спортивно-патріотичні заходи «Козацькі розваги», в якому прийняли участь команда господарів, команда Таврійського коледжу, команда гімназії «Сузір'я», команда Василівської ЗОШ № 1. Кожна з команд - учасниць були представлені формою, емблемою, девізом та групою підтримки.
Запеклою та емоційною була боротьба з таких видів: естафети, жиму 16 кг гирі, армреслінгу, стрибків у довжину, розбирання - збирання автомату, перетягування канату.
Після завершення змагань журі у складі секретаря міської ради Олександра Мандичева, заступника військового комісару Ігоря Горецького та директора КЗ «ФОК Таврія» Романа Білки, підвела підсумки та оголосили, що четвертою у змаганнях стала команда Василівської ЗОШ № 1, бронзовим призером стала команда гімназії «Сузір'я», срібний призером стала команда господарів - Василівського професійного ліцею, а Переможцем - команда Таврійського коледжу. Команди переможниці та всі призери були нагороджені кубками, дипломами, медалями та солодкими призами. Після чого керівництвом ліцею був організований смачний обід для всіх учасників змагань.

П'ятниця, 07 Грудня 2018 11:51 | Переглядів: 193