Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Освітлення вулиць міста

Васил¬і¬вс¬ька міська¬ ра¬да продовжує проводити планомірну роботу з освітлення вулиць міста. Найближчим часом розпочаn роботи по реалізації ще двох проектів з реконструкції вуличного освітлення.
В рамках Програми по реконструкції мереж вуличного освітлення на 2018 - 2020 роки проводиться реконструкція повітряної лінії вуличного освітлення по вул. Привокзальній з встановленням 19 світильників довжиною 593 м та по ділянці вулиці Софіївської від вул. Соборної до вул. Маяковського з включенням вулиці Горького на ділянці від вул. Миру до Каховської загальною протяжністю 686 м та встановлення 15 світильників. Загальна вартість проектів становить 360 тис грн.
Варто зазначити, що реалізація цих та більшості інших будівельних проектів, які вже виконані у нашому місті проводиться за постійної підтримки та допомоги у фінансуванні народного депутата України Володимира Бандурова. Саме за його сприянням на вказані проекти виділено кошти з державного бюджету в рамках Програми соціально-економічного розвитку.Середа, 26 Грудня 2018 12:54 | Переглядів: 213

Офіційні сайти держ установ