Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

20 грудня 2018 року в приміщенні Василівської міської ради відбулося пленарне засідання тридцять восьмої (позачергової) сесії.

Після відкриття пленарного засідання сесії міський голова Людмила Цибульняк привітала з Днем народження депутата міської ради Віру Булатову та з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування депутатів Олену Сорокіну та Віктора Лиходіда, голів квартальних комітетів Людмилу Машуренко, Любов Половинченко, Романа Добрулю.
Основними питаннями порядку денного якої були: внесення змін до міського бюджету на 2018 рік; затвердження міського бюджету на 2019 рік; затвердження пов’язаних з ним програм, затвердження плану роботи ради на перше півріччя 2019 року, земельні питання. В засіданні прийняли участь 20 депутатів, міський голова, секретар ради, заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету, спеціалісти виконавчого апарату міської ради.
Наприкінці пленарного засідання міський голова Людмила Цибульняк з нагоди Новорічних свят подякувала депутатський корпус за плідну співпрацю на протязі року та побажала всього найкращого депутатам та їх родинам.
На засіданні розглянуті питання порядку денного, ухвалені відповідні рішення.
З прийнятими рішеннями, протоколом засідання сесії можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради.Четвер, 20 Грудня 2018 14:42 | Переглядів: 96

Офіційні сайти держ установ