Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Святкування Водохреща

19 січня, всі православні відзначили свято Хрещення Господнього, яке збігається з Богоявленням. Головним святковим обрядом є освячення води та купання в ополонці. Також вважається, що на Водохреща вода стає цілющою, а сни – віщими.
Хрещення є третім великим святом різдвяно-новорічного циклу і пов’язане з хрещенням у Йордані Ісуса Христа.
У м. Василівка свято Водохреща відзначили традиційно на західній частині міста, біля джерела. Настоятель Свято-Петропавлівського храму Валерій Галущенко та настоятель Свято-Покровського Храму протоірей Роман Садовий вранці освятили джерельну воду, а мешканці міста мали можливість окунутися в джерельній воді.

На святі Водохреща були присутні міський голова Людмила Цибульняк, секретар ради Олександр Мандичев, заступник міського голови Юрій Борисенко, депутати міської ради Тетяна Руденко, Роман Якименко, Віра Булатова, Євген Астахов, Ніна Шиян та працівники виконавчого апарату міської ради та широке коло жителів та гостей нашого міста.

Як і зазвичай, цього дня на прихильників зимових купань чекала смачна шурпа та гарячий чай з печивом, про які подбали, за підтримки Василівської міської ради, місцеві депутати Марина Цинкаленко та Валерій Борівський, а допомагали їм депутат міської ради Валентина Ковальова та голова квартального комітету Євгенія Скнар.

Окремі слова подяки хочеться адресувати і тим, хто провів підготовчі роботи напередодні свята, а саме: депутатам міської ради, працівникам КП "Благоустрій- Василівка", чоловічій половині виконавчого апарату міської ради та підприємцям міста.

Водохреща відзначили, останнє свято провели, тепер з чистою душею можна працювати, ну і чекати прийдешніх свят.Вівторок, 22 Січня 2019 11:50 | Переглядів: 189

Офіційні сайти держ установ