Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Відзначили День Соборності

22 січня 100 років тому на Софіївському майдані у Києві було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки
Після двох десятків років Незалежності, у сучасному українському національному календарі дата 22 січня посідає одне з провідних місць і має глибокий символічний зміст: одвічної мрії українців на вільне життя в самостійній, соборній, незалежній державі.
Тож саме сьогодні василівчани відзначили історичну дату нашої держави – День соборності України. У великій залі засідань райдержадміністрації відбулися урочисті збори за участі міського голови Людмили Цибульняк, голови райдержадміністрації Валерія Кошеленка, заступника голови районної ради Андрія Дашковського, трудових колективів районної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, учасників АТО, представників державних і громадських організацій міста, шкільної та студентської молоді.
Посадовці привітали присутніх з загальнонаціональним святом, яке символізує початок українського державотворення й проголошує єдність та злуку України.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять борців за свободу та незалежність України усіх часів.
Святковий концерт підготувала творча молодь навчальних закладів міста та духовий оркестр «Злагода» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості та туризму» (керівник І.Чижик).
Після заходу учасники зборів поклали квіти до пам’ятного знаку «Пам'яті жертв голодоморів, політичних репресій, громадянських конфліктів та жертв Чорнобильської трагедії».Вівторок, 22 Січня 2019 16:37 | Переглядів: 125

Офіційні сайти держ установ