Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Завершено роботи з освітлення вулиці Привокзальної та на ділянки вулиці Софіївської

Василівська міська рада продовжує реалізацію місцевої Програми реконструкції мереж вуличного освітлення на 2018 - 2020 роки. В рамках відповідної Програми завершено роботи з реалізації двох проектів, а саме завершено реконструкцію повітряної лінії вуличного освітлення по вулиці Привокзальній довжиною 593 м із встановленням 19 вуличних ліхтарів та реконструкцію освітлення на ділянці вулиці Софіївської від вулиці Соборної до вулиці Маяковського, з підключенням вулиці Горького на ділянці від вулиці Миру до вулиці Каховської загальною протяжністю 686 м та встановленням 15 вуличних ліхтарів. Загальна вартість проектів становить 360 тис. грн.
Реалізація цих будівельних проектів стала можливою за постійної підтримки Народного депутата України Володимира Бандурова. Саме за його сприянням на вказані проекти було виділено кошти з Державного бюджету України в рамках Програми соціально-економічного розвитку.
Міська рада має плани на подальшу роботу з освітлення вулиць нашого міста, бо саме освітлення робить наше місто не тільки гарним, а і дозволяє підвищити рівень комфорту та безпеки населення міста.Середа, 23 Січня 2019 16:51 | Переглядів: 288

Офіційні сайти держ установ