Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Назустріч клієнту

Банкомати давно стали невід'ємною частиною нашого життя. Зарплати, пенсії, будь-які інші грошові виплати — все це швидко і зручно можна перевести в готівку за допомогою цих сучасних диво-пристроїв. На початку осені у Василівці, на так званій "колгоспній" території, банкомат "ПриватБанку", який знаходився поблизу магазину "Шанс", що по вул. Миру, припинив роботу. Як пояснило керівницт¬во банку, його утримання (а пропрацював понад три роки) невигідне для банківської установи. Здається, дріб’язкова справа «банкомат не працює», але ж місцеві жителі вже так звикли ним користуватися, тож відразу відчули незручність. І звернулися до Васи¬лівської міськради з проханням посприяти у відновленні роботи. Ці звернення не залишились поза увагою міського голови. Нині банкомат знову працює.

— З грудня 2018 року банкомат запрацював у звичному режимі. Тільки тепер вже банкомат нашого банку, — говорить керуючий ТВБВ "Ощадбанк" у Василівському районі Дмитро Тричев. — Ініціатором того, щоб встановити банкомат "Ощадбанку", стала мерія, яка, до того ж, є нашим клієнтом. Скажу чесно — це було не дуже легко і голова міськради Людмила Цибульняк особисто вела перемовини з обласним керівництвом банків¬ської установи. І невдовзі прийняли рішення: піти назустріч клієнтам. Тим більше, що на "колгоспній" території банкоматів більше немає. Думаю, і василівчани, і банк лише ви¬грають від такої угоди. Обслуговуватися у банкоматі можуть клієнти не лише "Ощадбанку", а й інших банків. Тож чекаємо усіх бажаючих!
А міський голова додала:

— Я щиро вдячна начальнику Запорізького обласного управління АТ "Ощадбанк" Риті Магулевській і керуючому ТВБВ "Ощадбанк" Дмитру Тричеву за розуміння та прагнення вирішити наше питання, враховуючи, перш за все, інтереси населення. Сподіваюся, що спільними зусиллями ми і надалі будемо розвивати мережу банкоматів у нашому місті для зручності його жителів.П'ятниця, 01 Лютого 2019 14:38 | Переглядів: 541

Офіційні сайти держ установ