Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Василівська юнацька команда «Таврія» виборола срібні нагороди розіграшу Кубку України з футзалу у віковій категорії U-13

Днями у м. Кам’янці-Подільському завершилися змагання з Кубку України з футзалу у віковій категорії U-13, який проходив з 28 по 31 січня 2019 року. В складі шістнадцяти команд участь прийняла і команда «Таврія» з м. Василівки, яка разом із командами «Мегаполіс» із м.Запоріжжя та «Темп-ЗАЕС-Продексім» з м.Енергодару гідно представила Запорізьку область.
     В командному заліку наші земляки – команда «Мегаполіс» (м.Запоріжжя) посіла 8 місце; команда «Темп-ЗАЕС-Продексім» (м.Енергодар), яка чудово провела групову стадію змагань та, на жаль, в стадії плей-оф прикро поступилася команді «Спортлідер» (м.Хмельницький), посіла почесне шосте місто.
     Дуже приємно, що наші Василівські хлопці, підопічні тренера Андрія Мицика, успішно вийшли в фінал, обігравши у чвертьфіналі та полу фіналі команди юнацької екстра ліги Україи «Іллічівець» (Чорноморськ) та «Спортлідер+» (Хмельницький) з рахунками 8-2 та 6-0 відповідно.
     Як і під час всіх змагань, так і у фінальній зустрічі із командою «Буковина» з м.Чернівців, Василівська команда показала дуже цікаву та захоплюючу гру, до останньої хвилини тримаючи суперника в напрузі. І все ж таки, коли до кінця другого тайму залишалось кілька секунд, нападник суперників своїм забитим голом все ж таки приніс гравцям з «Буковини» перемогу.
     Отже наша «Таврія» стала срібним призером Кубку України з футзалу серед юнаків даної вікової категорії, і це дуже непоганий результат!
     Чудова гра Назара Мартиненко та Сергія Білоусова (воротаря) була справедливо нагороджена: їх визначили одними з найкращих гравців змагань у відповідних номінаціях.
     Василівська міська рада щиро вітає гравців команди та тренера зі здобутим успіхом та бажає подальших звершень та безсумнівних перемог. Так тримати!

Вівторок, 05 Лютого 2019 10:20 | Переглядів: 176