Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

07 лютого 2019 року в приміщенні Василівської міської ради відбулося пленарне засідання тридцять дев`ятої (позачергової) сесії

Основними питаннями порядку денного якої були: Звіт міського голови про роботу за 2018 рік; Звіт про здійснення регуляторної політики; звіт про виконання бюджету за 2018 рік; внесення змін до міського бюджету на 2018 рік; внесення змін до міського бюджету на 2019 рік та пов’язаних з ним програм; земельні питання. В засіданні прийняли участь 18 депутатів, міський голова Людмила Цибульняк, секретар ради Олександр Мандичев, голова Василівської державної адміністрації Валерій Кошеленко, заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету, спеціалісти виконавчого апарату міської ради, керівники комунальних підприємств міста та керуючої компанії, завідувачки КДНЗ, представники квартальних комітетів, представники громади.
Після відкриття пленарного засідання сесії міський голова привітала з Днем народження депутатів міської ради Марину Цинкаленко, Романа Білку.
Перед розглядом питань порядку денного начальник Василівського ВП ГУНП Віктор Малюта відповів на запитання депутатів та присутніх.
Першим питанням порядку денного розглядався «Звіт міського голови про роботу за 2018 рік», під час якого Людмила Цибульняк доповіла присутнім про здобутки року, про перспективи та плани подальшої роботи. Доповідь якої супроводжувалася яскравою презентацією та відповідями на запитання.
Після закриття пленарного засідання міський голова Людмила Цибульняк нагадала про необхідність подання депутатами міської ради електронних декларацій в установлені законом строки.
На засіданні розглянуті питання порядку денного, ухвалені відповідні рішення.
З прийнятими рішеннями, протоколом засідання сесії можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради.Четвер, 07 Лютого 2019 15:10 | Переглядів: 450

Офіційні сайти держ установ