Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Встановлено шість нових контейнерів для пластику

     Днями за кошти Василівскої міської ради було встановлено 6 новеньких контейнерів для збору пластику. Працівниками КП «Благоустрій-Василівка» Василівської міської ради їх розмістили на південо-західній частині міста по вул. Мира, вул. Соборній та Каховській. В минулому році два таких контейнери вже були встановлені на вул. Соборній за залізною дорогою та на вул. Чкалова, в районі парку.
    В центральній частині міста сітчасті контейнери для збору пластика встановлені практично на всіх контейнерних майданчиках.
     З метою запровадження роздільного збирання відходів міська рада і надалі планує поступово збільшувати кількість контейнерів для різних вдів сміття по території міста.
      Хотілось відмітити, що більшість городян серйозно та охайно відносяться до такої буденної справи, як винос сміття до контейнерів біля будинків, та сумлінно складають відходи пластику до відповідних контейнерів. Але, на жаль, не всі. Як часто можна спостерігати таку неприємну картину, коли сміття складено поруч із контейнером, або просто розсипане, тому як порвались пакети… А до сітчастих контейнерів, а особливо це стосується так званої «колгоспної» території, регулярно потрапляє багато іншого сміттям, яке з часом через отвори розсипається навкруги і вітром розноситься по всій навколишній території. І як результат, дуже неприглядна картина… Чому таке трапляється? Навіщо хтось періодично підпалює сміття в контейнерах, відкручує колеса, ламає кришки?
       А деякі мешканці, вважаючи непотрібним укладати договори на вивіз відходів, викидають своє сміття де заманеться, під місточки, в рівчаки, на річку, в лісосмуги…аби з двору. Невже вони не розуміють, що створюючи стихійні сміттєзвалища, які з часом починають розкладатися, смердіти та розноситися вітром по окрузі, наноситься невиправна шкода навколишньому середовищу. А як часто сміття просто спалюють, особливо восени, абсолютно не переймаючись впливом на здоров’я, як своє та сусідів, адже під час горіння виділяються токсичні гази, утворюються небезпечні хімічні сполуки, які дуже забруднюють атмосферне повітря.
       Кожен із нас бажає бачити наше місто чистим та прибраним. А для цього і не треба багато, потрібно лише кожному особисто дотримуватись правил благоустрою як біля свого приватного двору, прибудинкової території біля багатоповерхівки, так і на вулицях нашого міста. І тоді робітникам, які працюють у ФОП Колесника О.Ф., який надає послуги місту із збору та вивозу твердих побутових відходів, та КП «Благоустрій-Василівка» Василівської міської ради буде набагато простіше наводити лад в місті та підтримувати належний порядок навколо. Адже від нашої особистої культури залежить і чистота довкілля.
         Давайте звикати разом, і навчати своїх дітей з розумом утилізувати своє сміття та дотримуватись правил добросусідства.
        Нагадуємо, що порушення Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Василівка, розглядається законодавством як правопорушення, і для цього передбачені штрафні санкції.П'ятниця, 08 Лютого 2019 13:09 | Переглядів: 280

Офіційні сайти держ установ