Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

ДОДАТКОВИЙ РЕЙС МІСЬКОГО АВТОБУСА НА СВЯТО «МАСЛЯНА»

     Василівська міська рада запрошує мешканців та гостей міста на святкування «Масляної» та сільськогосподарський ярмарок, який проводитиметься 10 березня 2019 року з 07-00 год. ранку на ділянці по бульвару Центральному - від вул.Театральної до провулку Шкільного. За сприятливими цінами на ярмарку буде представлена різноманітна продукція: фрукти, картопля, свіже м’ясо, м’ясні та ковбасні вироби, свіжа риба та морепродукти, кондитерські вироби та торти. Також широкий спектр власної продукції запропонують місцеві виробники ТОВ «Василівський завод МК» і ТОВ «Оліс».
     З 11-00 год на міській площі розпочнуться інщі святкові заходи: виступи творчих колективів та солістів міста, виставка робіт народних майстрів, народні гуляння, веселі розваги та конкурси, конкурс «Потішний стовп», святкова безпрограшна лотерея, показовий виступ Запорізького Академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запоріжці» Запорізької обласної філармонії, спалення символу зими – опудала Масляної.
     Для забезпечення транспортної досяжності мешканців південно-західної частини міста на святкування, Василівською міською радою досягнуто домовленості з автоперевізником про здійснення додаткових рейсів в неділю 10 березня 2019 року. А саме: автобус, який зазвичай о 10-00 год. прямує з центру до південно - західної частини міста, здійснить рейс в зворотньому напрямку і доставить бажаючих до площі. Цього ж дня  о 15-00 год., після святкування, автобус доставить пасажирів з центру до південно-західної частини міста.субота, 09 Березня 2019 10:33 | Переглядів: 312

Офіційні сайти держ установ