Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

УВАГА! ЗАПУСК НАСТУПНОЇ ДІЛЯНКИ НОВОЇ ВОДОПРОВІДНОЇ МЕРЕЖІ ПО ВУЛ.МИРУ

     Проїжджаючи по вулиці Миру, вже не один день, василівчани могли спостерігати «гейзер» з центральної мережі водопостачання на початку вул. Миру, на перехресті із провулком Гетьманським, та повністю залиті провулки, що розташовані нижче. Як повідомляє Василівський ЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР водопровід на даній ділянці прийшов в повну непридатність. Ліквідація пориву лише спонукала подальшу його руйнацію. Отже проводити надалі ремонтні роботи цієї частини водопроводу не має сенсу. Враховуючи, що паралельно діючому водопроводу по вул. Миру прокладений новий, який повністю готовий до експлуатації, керівництвом підприємства прийнято рішення про  проведення термінового перепідключення абонентів даної ділянки до нового трубопроводу.


      З 14.03.2019 року водопостачання вул. Миру, з початку і до провулку Вараєва, приватних будинків вул. Лисогорської та з № 1 по № 43 по вул. Каховській, припинено повністю.


         Для поновлення водопостачання в найкоротші терміни власникам приватних будинків номерами від № 1 до  № 69 та з № 2 до № 46 по вулиці Миру потрібно терміново здійснити підключення своїх приватних мереж до нового водопроводу.
         

         Василівська міська рада сподівається на порозуміння та взаємодію з боку мешканців, щодо здійснення потрібних в даному випадку заходів по пере підключенню, для поновлення водопостачання в стислі терміни.Четвер, 14 Березня 2019 11:10 | Переглядів: 220

Офіційні сайти держ установ