Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

ЗАПРОШУЄМО ВАСИЛІВЧАН ДОЛУЧИТИСЬ ДО ЗАГАЛЬНОМІСЬКИХ ЗАХОДІВ З БЛАГОУСТРОЮ

        Традиційно навесні господарі приводять до ладу свої домівки та господарство. Наше місто і його околиці – це також спільна оселя, яка потребує колективних зусиль, аби дійсно дарувати затишок та гордість за малу батьківщину.
     Саме під таким гаслом – мобілізувати зусилля для наведення ладу на підпорядкованих територіях та покращення благоустрою не лише міста, а й прилеглих зон, 10 квітня у Василівській міській раді відбулася зустріч із широким колом керівників державних установ та організацій. Заступник міського голови Юрій Борисенко та провідний спеціаліст з благоустрою та охорони навколишнього середовища відділу комунального господарства та містобудування виконавчого апарату міської ради Олександр Фісун звернулися до присутніх з проханням активно долучитися до загальноміських заходів з благоустрою. Також були розподілені об’єкти благоустрою, яки потребують прибирання та визначились із кількістю учасників. Старшокласникам загальноосвітніх шкіли І-Ш ступенів № 1 і № 3 та Василівської спеціальної загальноосвітньої школи - інтерната на чолі із своїми керівниками доручено прибирання парків міста. КЗ «Василівська гімназія «Сузір’я» традиційно мають прибирати територію навколо свого закладу школи та стадіону, а також територію зеленої зони поруч. Для студентів Василівського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету і Державного навчального закладу «Василівський професійний ліцей» та представників бюджетних установ та організацій міста поставлена задача навести лад по кювету автомобільної дороги Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта ( М-18 ) вздовж бульвару Центрального від ринку «Південний» в бік Василівського РЦЗ з обох боків.
   

      Запрошуємо всіх бажаючих містян прийняти активну участь разом із представниками бюджетних організацій міста в проведенні загальноміських заходів з благоустрою та наведенню належного санітарного стану 12 квітня 2019 року. Збір о 9-00 годині на бульварі Центральному в районі Василівського РЦЗ.


       Не залишайтесь байдужими! Долучайтеся до благоустрою нашого спільного дому – рідного міста.Середа, 10 Квітня 2019 15:07 | Переглядів: 113

Офіційні сайти держ установ