Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

ВЕСНЯНЕ ПРИБИРАННЯ МІСТА У РОЗПАЛІ

     Все більшого розмаху набирає весна і вже нагадує нам про прийдешні пасхальні свята, підготовка до яких є традиційною для більшості городян. Головне завдання навесні – навести порядок і чистоту у кожному подвір’ї та куточку нашого міста.
    Працівники КП «Благоустрій-Василівка» Василівської міської ради, користуючись сприятливою погодою вже з початку березня розпочали «генеральне» прибирання міста після зими. Підприємство поруч із щоденним прибиранням центральних вулиць, алеї та площі, також планомірно займається санітарною обрізкою гілля дерев, кущів, облаштуванням квітників та клумб, очищають тротуари та дороги від сміття і піску. Кожного дня вже з ранку можна зустріти працівників підприємства на вулицях міста з віниками, лопатами та сміттєвими мішками.
     Для механізації робіт по обслуговуванню міських доріг та тротуарів підприємство почало застосовувати міні-трактор «Булат» з навісним обладнанням, який наприкінці минулого року за кошти міського бюджету був придбаний міською радою. Якщо взимку тракторець розчищав тротуари, алею і площу від снігу, то наразі за допомогою іншого навісного обладнання – щіток здійснюється прибирання дорожнього покриття від бруду, залишків протиожеледних матеріалів і сміття на вулицях міста, що значно облегшує ручну працю.
     Дякуючи щоденній кропіткій праці робітників КП «Благоустрій-Василівка» місто вже має охайний вигляд, але ще дуже багато роботи попереду.Четвер, 11 Квітня 2019 15:41 | Переглядів: 108

Офіційні сайти держ установ