Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

ПРОВЕДЕНО НАРАДУ З ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПИТАНЬ

     Обговорення нагальних питань стосовно обслуговування електромереж багатоквартирних будинків міста відбулося на нараді при міському голові за участю начальника Василівського РЕМ Ніни Зайцевої, директора ТОВ «Керуюча компанія «Наш дім Запоріжжя» Артура Нікітенко, головного енергетика компанії Артема Ляха, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Юрія Борисенка.
    В ході наради були обговорені питання передачі кабельних мереж між трансформаторами та житловими багатоквартирними будинками на баланс Василівського РЕМ, а також заслухано інформацію про реалізацію намічених заходів по встановленню засобів обліку комунальної електроенергії (освітлення місць загального користування багатоквартирних будинків) та про прийняття їх в експлуатацію.
   Міський голова звернула увагу присутніх на важливість впорядкування належного обліку електроенергії, яку споживають мешканці поквартирно, і яка використовується на освітлення міст загального користування.
     Також на нараді були розглянуті і інші питання, які стосуються житлового фонду та надані відповідні доручення.П'ятниця, 12 Квітня 2019 13:05 | Переглядів: 142

Офіційні сайти держ установ