Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

ЗУСТРІЧ ІЗ МЕШКАНЦЯМИ ПРОВУЛКІВ ЗАВОДСЬКОГО ТА УРОЖАЙНОГО З ПИТАНЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО НОВОЇ ВОДОПРОВІДНОЇ МЕРЕЖІ

     12.04.2019 року проведено зустріч із мешканцями провулків Урожайного та Заводського з проблемних питань по підключенню до нових ліній водопроводу. В зустрічі взяли участь: начальник Василівського ЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР Олексій Москот, начальник відділу будівництва та інвестиційного розвитку виконавчого апарату міської ради Володимир Коновалов, провідний спеціаліст відділу комунального господарства та містобудування Роман Милішевський, провідний спеціаліст відділу з гуманітарних питань Олена Кайдаш та представники підрядної та проектувальної організацій.
      Як проінформував керівник Василівського ЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР Олексій Москот технічні умови були роздані кожному абоненту на цих провулках, але роботи по підключенню приватних будинків до нових мереж просуваються дуже повільно. По провул. Заводському на сьогодні підключено лише 6 споживачів, а по Урожайному - тільки 1. Чому мешканці зволікають, не зрозуміло, адже новий трубопровід, що прокладений по провулкам, вже готовий до експлуатації і заповнений водою, а 01 травня 2019 року водопостачання по старих трубах буде припинено повністю.
        В ході зустрічи розглядались проблемні питання, які виникли у споживачів по виконанню земельних робіт для прокладення приватних мереж від кожного будинку до визначених технічними умовами місць підключення, та інші нагальні питання стосовно проведення перепідключення і обов’язкового встановлення засобів обліку води.
       

       Присутнім було наголошено, що термін виконання робіт обмежено 01 травня 2019 року, а після цієї дати водопостачання по старому водопроводу буде припинено повністю. 


      Міська рада сподівається на порозуміння та взаємодію з боку власників приватних будинків щодо необхідності термінового завершення земельних робіт біля своїх будинків для здійснення перепідключення в стислі терміни.П'ятниця, 12 Квітня 2019 15:29 | Переглядів: 176

Офіційні сайти держ установ