Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

"ТАВРІЯ" — ПРИЗЕРИ ОБЛАСТІ!

      У період з листопада 2018 р. по березень 2019 р. молоді гравці дитячої та юнацької Василівської футбольної команди "Таврія" під керівництвом тренерів Олександра Холіна та Андрія Мицика взяли участь у першості обласної дитячо-юнацької футзальної ліги.
     В турнірі дитячої ліги брали участь 15, а юнацької — 10 кращих футбольних колективів Василівського, Приазовського, Веселівського, Кам'янко-Дніпровського районів, міст Енергодар, Мелітополь, Запоріжжя. В рамках турніру кожна з команд провела 28 і 18 ігор відповідно.
    За два тури до кінця турніру володарями Кубка в дитячій лізі стала Василівська команда "Таврія" під керівництвом Олександра Холіна. І це тільки перше ви¬значне досягнення цього молодого колективу. А наша юнацька футбольна команда "Таврія" під керівництвом досвідченого тренера Андрія Мицика, яка уже відома далеко за межами області, в безкомпромісній та напруженій фінальній частині посіла почесне ІІ місце та здобула срібні медалі, поступившись лише одним очком переможцям турніру. Підопічні Андрія Мицика — єдина юнацька команда області, яка в цьому турнірі змогла перемогти лідера — футзальну команду "Стем" з Приазовського району.
        За результатами турніру в дитячій лізі звання кращого нападника отримав Єгор Кобиляцький, а кращого воротаря — Назар Литвин. Обидва — молоді гравці Василівської "Таврії". У юнацькій лізі звання "кращий голкіпер" турніру отримав наш Павло Шпонько.
    Щиро вітаємо всіх гравців дитячої та юнацької команд "Таврія" за відданість та дисциплінованість, наполегливість та самовіддачу, яку вони проявили протягом всього турніру, чим забезпечили тріумфальну перемогу футбольної команди "Таврія". Бажаємо нашим переможцям нових звершень та високих спортивних досягнень!
      Тренерський штаб, гравці та їх батьки ви¬словлюють велику подяку міському голові Людмилі Цибульняк, депутатському корпусу Василівської міської ради, керівництву ФОК "Таврія" в особі Романа Білки за надану підтримку та можливість взяти участь у вказаному турнірі обласного рівня. І така підтримка — постійна. Велике спасибі.
     Окреме щире батьківське спасибі шановним наставникам колективів, тренерам-професіоналам Андрію Мицику та Олександру Холіну. Дякуємо вам за плідну роботу з нашими молодими спортсменами! Разом з вами ми пишаємося тими досягненнями і гарними результатами, які наші команди продемонстрували на обласному рівні. Бажаємо міцного здоров'я, а нашим спортсменам — нових перемог на турнірах високих рівнів!

 

Батьківський колектив   дитячо-юнацької команди "Таврія".Понеділок, 15 Квітня 2019 11:30 | Переглядів: 112

Офіційні сайти держ установ