Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Новини

65 РОКІВ У ЛЮБОВІ

      Найкращі моменти нашого життя? — на хвильку задумався Яків Тимофійович. — Так це тоді, коли ми збираємося всі разом — син і донька з своїми дітками, з нашими онуками і правнуками, як нині (на фото). До речі, вже трійко правнучат маємо, і четвертого чекаємо. А ще коли ось Людмила Михайлівна завітає чи у міську раду запрошують на різні заходи, тоді йдемо разом з дружиною і відпочиваємо справді душею.
    Ось так зустрічала сім’я Попових — Яків Тимофійович і Віра Яківна — у славний свій подружній ювілей міського голову Василівки Людмилу Цибульняк та її заступника Наталію Джуган, які за¬вітали привітати родину з сімейним ювілеєм.
     Вони просто щасливі. Пригортаються одне до одного і у відкритих та щирих поглядах цих вже немолодих людей немов горить вогник тієї молодості, коли покохались і створили свою сім’ю. А було це 12 травня шістдесят п’ять років тому. Посміхаються: люди кажуть, що у травні не можна одружуватись, весілля справляти, бо «май же, то будете весь вік маятися». А ми, всупереч цим забобонам, ось вже скільки років разом — ціле життя.
    А воно дійсно варте прикладу молодим. Зустрілися Яків з Вірою тоді, коли за плечима були страшні роки війни. Він пізнав велике горе 15-річним хлопчиною, коли у серпні 1943-го німці розбомбили рідну хату на Харківщині і загинула мама. Залишився із старшими сестрами, які працювали санітарками у військовому пересувному шпиталі. А він біля них — підсобним. Скільком же пораненим допоміг цей сміливий хлопчак — годував, прав бинти, підносив їжу, судно!..
     Ось так з шпиталем пройшов фронтовими дорогами аж до Угорщини, і вже у Кечкеметі зустрів Перемогу.
   А після було навчання у технікумі, служба у танковій дивізії і мирне трудове життя разом з коханою Вірою Яківною на Василівщині, яка давно стала рідною. Народили і підняли дітей, дали їм світлу дорогу у самостійність, все життя працювали, тримають порядок в охайній затишній господі. І навіть не скажеш, що тут мешкають люди похилого віку — порядок у всьому. А квіти! То справжній рай, насолоджуйся і милуйся.
    З роси й води вам, ювіляри. Нехай завжди квітнуть на вашому подвір’ї квіти, як і живе ота велика любов у ваших великих серцяхВівторок, 14 Травня 2019 11:03 | Переглядів: 440

Офіційні сайти держ установ