Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Новини

15 ТРАВНЯ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ РОДИНИ

   Сім'я для кожної людини є дуже важливою для життя. Народжуючись на світ, маленька людина набуває маму і тата, а виростаючи обзаводитися власною сім'єю. Сім'я – це не тільки батьки, це ще й улюблені, близькі, а іноді навіть друзі, з якими пройшов вогонь і воду. Звичайно, в традиційному розумінні, сім'я – це мама, тато і їх діти. Зовсім не дивно, що існує міжнародне свято сім'ї, в яке всі люди об'єднуються і святкують таке світле свято.

    Міжнародний день сім'ї було затверджене 15 травня 1994 року за ініціативою ООН.
Зародження дня сім'ї почалося ще в 1989 році, коли в ООН з'явилося бажання створити єдиний день, який буде присвячений розгляду проблем сім'ї в різних країнах. У 1993 році в ООН була прийнята резолюція, згідно з якою був офіційно затверджений день сім'ї 15 травня 1994 року.

    Не секрет, що для щасливої гармонійної сім'ї необхідно мати традиції, які будуть об'єднувати всіх членів сім'ї. Спільні звички в сім'ї необхідні як сім'ям без дітей, щоб зберегти любов і взаєморозуміння, так і сім'ям з дітьми, щоб привчати їх до нормальних взаємин між членами сім'ї. Крім іншого діти потребують щасливе дитинство, яке їм можуть забезпечити тільки батьки. Наприклад, традиція кожні вихідні водити дітей у похід не лише згуртує всю родину, але й долучить маленьких непосид до культури і правильному ставленню до природи.

    В цей день не можна забувати і про батьківські родині. Обов'язково варто відвідати їх, а краще навіть зібратися всім разом. Якщо немає можливості особисто привітати батьків, то необхідно обов'язково подзвонити і сказати теплі слова привітання, адже батьківська сім'я дуже цінна для кожної людини, саме з неї починається розвиток дитини. Батьки виховують, захищають, люблять і вчать як треба себе вести в тій чи іншій ситуації.

    Батькам похилого віку на міжнародний день сім'ї також важливо приділити увагу. Найчастіше, батькам від дітей не так потрібен подарунок, як важливо сама присутність дитини та усвідомлення того, що дитина пам'ятає і любить свою батьківську сім'ю.

     День сім'ї – це те свято, коли особливо хочеться об'єднатися зі своїми рідними і близькими, сказати один одному теплі слова кохання, приділити увагу і турботу, подарувати невеликий презент або просто подзвонити.

    Бажаю всім родинам нашого міста сімейного благополуччя, чудових взаємовідносин, взаєморозуміння та взаємоповаги. Відвідайте або подзвоніть своїй родині саме сьогодні! А для тих, хто посварився – це дуже чудовий привід помиритися.

З повагою

міський голова                                   Людмила ЦибульнякСереда, 15 Травня 2019 08:49 | Переглядів: 248

Офіційні сайти держ установ