Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

ДОРОЖНІ РЕМОНТНІ РОБОТИ В МІСТІ РОЗПОЧАТО

        Із закінченням зимового періоду, як завжди, по місту дуже гостро стає питання поновлення дорожнього покриття вулиць міста. Як відомо в місті Василівка нараховується 113 вулиц і провулків, 46 з них, до речі, взагалі без асфальтового покриття. На жаль зношеність дорожнього покриття перевищує 70 відсотків. Проведення капітального ремонту дорожнього покриття потребує залучення значних коштів і, на жаль, лише з міського бюджету. Відповідно, при плануванні ремонтних робіт доріг міською радою приймаються рішення з урахуванням комплексного підходу до проведення благоустрою міста в цілому, враховуючи кількість мешканців, що ними користуються, першочерговість, пріоритетність та інше.
       З настанням сприятливих умов в місті з’явилась знайома дорожньо-будівельна техніка та працівники в світловідбивних жилетах. Дорожні ремонтні роботи розпочато.
        На сьгодняшний день триває поточний ремонт на ділянках доріг по вулицям Каховській і Чкалова та капітальний ремонт ділянок по вулицям Береговій і Театральній, а також по провулку Єсеніна. Роботи виконуються за рахунок міського бюджету.
    Асфальтову крихту, що утворюється після фрезерування доріг, комунальне підприємство «Благоустрій-Василівка» Василівської міської ради використовує для підсипки ям, як малих так і великих, на тих ділянках вулиць, на яких поки не планується ремонтні роботи.Середа, 15 Травня 2019 16:03 | Переглядів: 271

Офіційні сайти держ установ