Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН З ОСОБИСТИХ ПИТАНЬ

   З метою оперативного вирішення проблемних питань жителів міста, щопонеділка міський голова Людмила Цибульняк проводить особисті прийоми громадян, під час яких кожен може звернутися із наболілим за підтримкою, допомогою чи кваліфікованою порадою.
   03 червня 2019 року на прийом до міського голови звернулось 6 громадян з наступних питань: неналежна робота каналізаційної мережі багатоквартирного будинку по вул. Дніпровській, терміни виконання ремонтних робіт на водопровідної мережі по провулку Чехова, встановлення автономного опалення в квартирі багатоповерхівки та нарахування за полив городу без лічильника холодної води.
    Стосовно питань з надання комунальних послуг з водопостачання, водовідведення та опалення міський голова доручила керівникам Василівського ЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР та ПРаТ «Василівкатепломережа» з’ясувати причину виникнення проблем та надати пропозиції щодо їх усунення.
    Міський голова зазначила, що останнє питання наразі, з настанням літнього періоду, набуває актуальності. Використання лічильників споживачами міста є дуже важливим заходом для раціонального водокористування, оскільки вони спонукають людей використовувати воду з розумом. В той же час згідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» № 2119-VIII засоби обліку холодної води для житлових будівель мають бути обов’язково встановити до 2 серпня 2019 року. Отже в разі відсутності засобів обліку водопостачання, нарахування за поливання дворів, зелених насаджень, газонів, прибирання дворових туалетів тощо, сплачується споживачами відповідно до норм водоспоживанняПонеділок, 03 Червня 2019 15:02 | Переглядів: 108

Офіційні сайти держ установ