Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

ОБ’ЄКТАМ БУДІВНИЦТВА В МІСТІ ОСОБЛИВУ УВАГУ

   05.05.2019 року міський голова Людмила Цибульняк провела чергову щотижневу нараду з питань, що стосуються об’єктів будівництва по місту Василівка, за участю керівника Василівського ЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР Олексія Москота, представників підрядних організації, авторського і технічного нагляду та спеціалістів виконавчого апарату міської ради.

   Міський голова заслухала інформацію про хід пуско-налагоджувальних робіт по резервуару чистої води (РЧВ) на території артсвердловині № 18 по вул.Миру м. Василівка, які практично повністю завершені і емність готова до запуску в центральну мережу південно-західної частини міста.
    Представники підрядної організації, які виконують роботи по будівництву водопроводу по вул. Лікарняній, проінформували про її результати та окреслили проблемні питання. Міський голова зазначила, що з огляду на швидке виконання ними земельних робіт, потрібно вже підготувати та роздати споживачам технічні умови на підключення їх приватних мереж до нової труби та провести із ними роз’яснювальну роботу. З цією метою було заплановано виїздну нараду- зустріч спеціалістів виконавчого апарату міської ради, Василівського ЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР та підрядної організації із мешканцями вул. Лікарняної та Гагаріна о 9-00 год. 07.06.2019 року. Надалі проводити такі зустрічі за необхідності щотижнево.
     Надалі міський голова повідомила про завершення робіт по реконструкції каналізаційної мережі в районі житлового будинку № 7 по бульвару Центральному та по облаштуванню зливневого стоку та пішохідної доріжки по вул. Соборній та зазначила на необхідність виконання робіт з благоустрою міста будівництва і вивезення будівельного сміття та зайвого грунту.
     Також на нараді були розглянуті нагальні питання по іншим об’єктам, які будуються в місті, визначено терміни завершення робіт та надані відповідні доручення.Четвер, 06 Червня 2019 09:56 | Переглядів: 94

Офіційні сайти держ установ