Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

ЗУСТРІЧ ІЗ МЕШКАНЦЯМ ВУЛ.ЛІКАРНЯНОЇ ТА ГАГАРІНА З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА НОВОЇ ВОДОПРОВІДНОЇ МЕРЕЖІ

     За ініціативою міського голови 07.06.2019 року проведено зустріч із мешканцями вулиць Лікарняної, Гагаріна та провулку Дружби, за участю начальника Василівського ЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР Олексія Москота, начальника відділу будівництва та інвестиційного розвитку виконавчого апарату міської ради Володимира Коновалова, провідного спеціаліста відділу комунального господарства та містобудування Романа Милішевського, провідного спеціаліста відділу з гуманітарних питань Олени Кайдаш та представників підрядної та проектувальної організації, на якій були обговорені питання стосовно будівництва нової водопровідної мережі, яка охопить споживачів вул.Лікарняної, частково вул.Гагаріна та два будинки по провулку Дружби .
    Як проінформував керівник Василівського ЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР Олексій Москот, найближчим часом кожному абоненту на цих ділянках вулиць будуть роздані технічні умови на підключення до нового трубопроводу, у відповідності до яких власникам приватних будівель потрібно буде виконати земельні роботи для прокладення своїх приватних мереж. Також Олексій Москот порекомендував не зволікати із початком цих робіт на своїх прибудинкових територіях, адже підрядна організація виконує свої роботи швидкими темпами, та наголосив на обов’язок встановлення засобів обліку води. Також мешканцям було роз’яснено, що після отримання технічних умов, перед початком земельних робіт біля свого двору, потрібно обов’язково отримати ордер на початок земельних робіт у відділі з питань земельних відносин та земельного кадастру міської ради та отримати відповідні узгодження із організаціями, чиї мережі прокладені в зоні проведення робіт.
   Представники підрядної організації повідомили присутніх про можливі відключення водопостачання для монтажу трубопроводу, починаючи з 8 червня, і тому необхідно зробити потрібний запас води.
       В подальшому, в разі необхідності, для вирішення усіх проблемних питань, які будуть виникати в процесі будівництва, такі зустрічі будуть проводитися регулярно.
     Міська рада сподівається на порозуміння та взаємодію з боку власників приватних будинків щодо необхідності вчасного проведення земельних робіт біля своїх будинків для здійснення перепідключення в стислі терміни.П'ятниця, 07 Червня 2019 15:24 | Переглядів: 198

Офіційні сайти держ установ