Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

УВАГА! ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД

    У літній період всі ми бажаємо провести час поблизу водних об’єктів, відпочити під палким літнім сонечком, насолодитись чудовими краєвидами. Такий відпочинок в багатьох випадках поєднується із дружніми посиденьками та приготуванням смачного шашлику або юшки на кострі.

    Нажаль, літом, завдяки бажанню людей відпочити на природі, суттєво підвищується вплив антропогенного фактору на природні ресурси та комплекси, збільшується ризик виникнення пожеж та широко їх розповсюдження, в тому числі і завдяки необережним, а інколи і протиправним діям самих відпочиваючих.
     З метою запобігання пожеж в лісових масивах і сільгоспугіддях на території Василівської міської ради, Василівська міська рада звертається до мешканців м. Василівка, сільгоспвиробників, підприємств, організацій, приватних підприємців дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки, а саме:
- не розводити вогнища в густих заростях і хвойному молодняку, під низько звисаючими кронами дерев, поряд с складами деревини у безпосередній близькості від дозрілих сільгоспкультур;
- не залишати вогнища без догляду, особливо у вітряну погоду;
- не залишати в лісі промаслені або просочені бензином, гасом або іншою горючою речовиною обтиральні матеріали;
- не випалювати суху траву на лісових полянах, в садах, на полях, під деревами;
- не залишати на освітленій поляні пляшки або осколи скла, які фокусуючи сонячні промені, здатні спрацювати як запальні лінзи.

    Закликаємо всіх бути свідомими під час організації свого відпочинку на лоні природи, дбайливо ставитись до природних багатств країни, додержуватись вимог пожежної безпеки та природоохоронного законодавства.

 Понеділок, 10 Червня 2019 11:39 | Переглядів: 85

Офіційні сайти держ установ