Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

НА ТОМУ Ж МІСТІ, В ТОЙ ЖЕ ЧАС…

   Звуки духового оркестру знову наповнили місто. Суботнього вечора 08 червня 2019 року всі бажаючі мали змогу знову зустрітися на міській площі та потанцювати улюблені вальси, танго,польку та й по-сучасному. Керівник клуба «Ветеран» Наталія Дмітрієвська підготувала цікаві розважальні ігри та конкурси, в яких залюбки брали участь найактивніші, за що були нагороджені призами. На вечір відпочинку завітала заступник міського голови Наталія Джуган та депутати міської ради Олена Ханат, Марина Цинкаленко та Людмила Бабкіна.

    Наталія Джуган, вітаючи присутніх, подякувала їм за активність і спробу відволіктися від буденних справ та долучитись до такого чудового заходу, та побажала всім бадьорості і чудового настрою, і,звичайно, отримати гарний заряд позитивної енергії від музики та спілкування.
    Від імені міської ради Наталія Джуган подякувала вихованцям та керівникові духового оркестру Центра дитячої та юнацької творчості і туризму м.Василівка Чижику Ігорю Григоровичу за активну участь у житті міста та чудове виконання улюблених мелодій та привітала із закінченням вузів учасників оркестру Гольця Олександра - випускника Дніпропетровської музичної академії та Безрученка Івана - випускника Запорізького музичного училища.
   Вечір пройшов цікаво і весело. В чудовій приємній атмосфері спілкувались, сміялись ділилися спогадами та танцювали василівці різного віку але однакового душевного стану та настрою.
     До зустрічі через два тижні… на тому ж місті, в той же час.Понеділок, 10 Червня 2019 15:32 | Переглядів: 398

Офіційні сайти держ установ