Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

В МІСЬКОМУ ПАРКУ ВСТАНОВЛЕНО НОВІ ЛАВОЧКИ

     Проходячи алеєю по бульвару Центральному в м. Василівка від вул.Театральної до провулку Б.Хмельницького, в різні години дня зазвичай можна спостерігати багато перехожих, які відпочивають на лавочках, які були тут встановлені на протязі минулого року. Значним попитом серед різних верств населення користуються і лавочки, встановлені нещодавно на центральній міській площі та на дитячому майданчику. Особливо ввечері, коли спадає денна спека, практично всі місця зайняті.
   Наразі Василівською міською радою, за кошти міського бюджету, встановлені ще три нових лавочки вздовж пішохідної доріжки, що прямує скрізь міський парк від вул. Соборної до центральної районної лікарні. Це надає можливість містянам, що прямують до лікарні або з неї, перепочити під ялинками або ввечері насолодитися прохолодою дерев.
      Біля кожної лавочки встановлені урни для сміття, які, сподіваємося, будуть використовуватись за призначенням.
     Міська рада має надію, що нові зони відпочинку будуть довго слугувати потребам всіх містян та розраховує на культуру та бережливе ставлення наших громадян до їх загального майна.Вівторок, 09 Липня 2019 15:45 | Переглядів: 371

Офіційні сайти держ установ