Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

ТРИВАЄ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ВОДОПРОВОДУ

     Василівська міська рада, здійснюючи благоустрій міста, намагається підходити до цього питання комплексно - перш ніж ремонтувати дороги, вирішує спочатку всі проблеми із підземними комунікаціями. Ось і зараз ділянка дороги біля будинку № 7 по бульвару Центральному планується для здійснення капітального ремонту, але, перш за все, потребує вирішення спочатку  проблема із водопровідною мережою. Цей трубопровід, частково прокладений під цим багатоповерховим будинком,  внаслідок довгого терміну експлуатації  прийшов в непридатність. Своєчасність проведення цих робіт підтверджується випадками аварійних поривів на ньому під час здійснення земельних робіт. А це, в свою чергу, з огляду на значний виток води та підтоплення, призводить до необхідності періодичного припинення водопостачання будинків № 5 по провулку Шкільному та № 7 по бульвару Центральному для продовження ремонтних робіт.

    Отже наразі тут тривають роботи з капітального ремонту господарсько-питного водопроводу, який виконується за кошти міського бюджету.  

       Проведення будівельних робіт проходить під особистим контролем міського голови Людмили Цибульняк.

       Міська рада приносить вибачення за тимчасові незручності, які неминучі під час виконання будь-яких будівельних робіт, та сподівається на порозуміння та взаємодію з боку мешканців будинків.Понеділок, 08 Липня 2019 10:14 | Переглядів: 186

Офіційні сайти держ установ