Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Грудень 2019 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Новини

РЕКОНСТРУКЦІЯ ГОСПОДАРСЬКО-ПИТНОГО ВОДОПРОВОДУ ПО ВУЛ.ШЕВЧЕНКА РОЗПОЧАЛАСЬ

     За ініціативою міського голови Людмили Цибульняк 19.07.2019 року проведено зустріч із мешканцями вулиці Шевченка (на ділянці від провул.Дружби до вул. Соборної) та будинку № 5 по провулку Дружби, за участю начальника Василівського ЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР Олексія Москота, начальника відділу будівництва та інвестиційного розвитку виконавчого апарату міської ради Володимира Коновалова, провідного спеціаліста відділу комунального господарства та містобудування Романа Милішевського, провідного спеціаліста відділу з гуманітарних питань Олени Кайдаш та представників підрядної організації, на якій були обговорені питання реконструкції водопровідної мережі.
    Міський голова довела до відома присутніх що наразі розпочалася реалізація великого проекту «Реконструкція господарсько-питного водопроводу по вул. Шевченка в м. Василівка, Запорізької області», який має охопити споживачів з вулиці Шевченка повністю від провулка Єсеніна до провулку Дружби. Завдяки тісній співпраці міської ради із обласними депутатами Катериною Луценко і Сергієм Грачовим, з огляду на значну вартість проекту, кошти на фінансування будівельних робіт вдалося залучили із обласного бюджету в рамках Регіональної цільової програми «Питна вода Запорізької області на 2012-2020 роки». Проектно-кошторисна документація була виготовлена коштом міського бюджету. Отже замовником та розпорядником коштів запланованого будівництва визначено Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької обласної державної адміністрації.
     Як проінформував керівник Василівського ЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР Олексій Москот, найближчим часом кожному абоненту на цих ділянках вулиць будуть роздані технічні умови на підключення до трубопроводу, у відповідності до яких власникам приватних будівель потрібно буде виконати земельні роботи для прокладення своїх приватних мереж. Також Олексій Москот порекомендував не зволікати із початком цих робіт на своїх прибудинкових територіях, адже підрядна організація виконує свої роботи швидкими темпами, та наголосив на обов’язок встановлення засобів обліку води. Також мешканцям було роз’яснено, що після отримання технічних умов, перед початком земельних робіт біля свого двору, потрібно обов’язково отримати ордер на початок земельних робіт у відділі з питань земельних відносин та земельного кадастру міської ради та отримати відповідні узгодження із організаціями, чиї мережі прокладені в зоні проведення робіт.
Представники підрядної організації повідомили присутніх про можливі відключення водопостачання для монтажу трубопроводу і необхідності зробити потрібний запас води.
     В подальшому, в разі необхідності, для вирішення усіх проблемних питань, які будуть виникати в процесі будівництва, такі зустрічі будуть проводитися регулярно.
    Міська рада сподівається на порозуміння та взаємодію з боку власників приватних будинків щодо необхідності вчасного проведення земельних робіт біля своїх будинків для здійснення перепідключення в стислі терміни.П'ятниця, 19 Липня 2019 15:25 | Переглядів: 2010

Офіційні сайти держ установ