Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

ІНІЦІАТИВА ПО СТВОРЕННЮ ОСББ МОЖЕ БУТИ ПІДТРИМАНА ФІНАНСУВАННЯМ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

Уже, вдруге, Василівською міською радою підтримано ініціативу та проведено зустріч координаторів Проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (далі - Проекту ЄС/ПРООН/HOUSES) з ініціативними групами по створенню ОСББ в нашому місті.
Перед присутніми представниками діючих ОСББ, членами ініціативних груп з утворення ОСББ, старшими будинків та спеціалістами міської ради виступив координатор Проекту ЄС/ПРООН/HOUSES в Запорізькій області Устімов Геннадій Миколайович.
Проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» передбачає допомогу у створені нових об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також сприятиме зміцненню потенціалу вже діючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності своїх будинків та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України.
Василівська міська рада рекомендує співвласникам багатоквартирних будинків скористатись можливістю та прийняти участь в Проекті ЄС/ПРООН/HOUSES. Долучитись до Проекту можна зареєструвавшись на сайті houses.in.ua.
Ознайомитись з більш детальною інформацією стосовно питання створення ОСББ та участі у вищезазначеному Проекті можливо у відділі комунального господарства та містобудування виконавчого апарату Василівської міської ради.П'ятниця, 09 Серпня 2019 15:00 | Переглядів: 32

Офіційні сайти держ установ