Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Новини

Від наявності знаків та інших видів дорожнього обладнання залежить безпека кожного

Найчастіше ДТП – це не випадковість, а трагічна закономірність, уникнути яку цілком можливо, якщо сумлінно ставитись до руху на автошляхах. Відсутність того або іншого засобу регулювання дорожнього руху створює аварійно-небезпечну ситуацію, що спричиняє реальну загрозу життю водіїв транспортних засобів і пішоходів.
Державне підприємство «Місцеві дороги Запорізької області», яке з 01.07.2019 є балансоутримувачем автомобільних доріг загального користування місцевого значення Запорізької області, закликає користувачів доріг не вчиняти актів вандалізму на автошляхах, відповідально та бережно ставитися до державного майна, адже від наявності знаків та інших видів дорожнього обладнання залежить не лише безпека руху автомобілістів та пішоходів, а деколи навіть життя.
До відома: за ст. 185, частини 1 Кримінального кодексу України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.
Ст. 139 Кодексу України про Адміністративні правопорушення, пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, залізничних переїздів і технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для руху та невжиття необхідних заходів щодо їх усунення, самовільне знімання, закриття чи встановлення технічних засобів регулювання дорожнього руху, забруднення дорожнього покриття, а також ряду інших моментів, тягнуть за собою відповідальність – накладення штрафу на громадян у розмірі від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або ж у вигляді громадських робіт на строк від тридцяти до сорока годин.
У разі виявлення фактів крадіжок та пошкоджень технічних засобів організації дорожнього руху на автомобільних дорогах області, а також сторонніх та підозрілих предметів, що можуть загрожувати безперервному та безпечному руху транспорту і функціонуванню об’єктів інфраструктури в цілому, просимо невідкладно інформувати поліцію за номером 102.Четвер, 07 Листопада 2019 16:18 | Переглядів: 201

Офіційні сайти держ установ