Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Новини

Чистота в місті та забезпечення якості надання комунальних послуг: про що говорили керівники ОСББ міста під час робочої зустрічі

На території Василівської міської ради функціонують понад 70 багатоквартирних будинків, 13 з них вже створили ОСББ. На сьогодні така форма управління є найуспішнішою та найзручнішою серед інших. Однак, кожен керівник такого об’єднання погодиться з тим, що забезпечення якості комунальних послуг та інших зручностей у квартирах – справа не легка. Адже сформувати команду однодумців та належним чином зареєструвати організацію – лише початок. Одним із найперших завдань ОСББ є необхідність укладення договорів про обслуговування внутрішньобудинкових мереж (електричних, газових, каналізаційних). На жаль, з вирішенням цієї задачі нині впорались далеко не всі діючі об’єднання міста, тому ліквідація можливих аварійних ситуацій у таких будинках залишається проблемним питанням.
Саме про це та про інші актуальні запитання у сфері житлово-комунального господарства говорили керівники ОСББ міста з місцевою владою та керівниками окремих комунальних підприємств на черговій робочій зустрічі 25 листопада.
Присутні детально розглянули питання про належне прибирання прибудинкових територій та вивезення сміття, згідно норм благоустрою міста та норм надання послуг з вивезення побутових відходів.
- Сьогодні, у Василівці, вивезенням твердих побутових відходів займається лише одна організація – ФОП «Колесник», яка через відсутність на території полігону ТПВ, щодня відвозить відходи міста до Запоріжжя. Саме тому укладення відповідних договорів на вивезення сміття – важлива умова забезпечення чистоти на наших вулицях, - наголосив заступник міського голови Юрій Борисенко.
Крім того, учасники зустрічі обговорили можливість створення асоціації ОСББ Василівки.Вівторок, 26 Листопада 2019 16:21 | Переглядів: 501

Офіційні сайти держ установ