Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Червень 2020 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24  
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

Новини

Стосується кожного: заходи з нагоди Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом

СНІД – невиліковна хвороба, яку часто називають «чорна смерть». А розповсюдження ВІЛ-інфекції справедливо називають страшною епідемією, яка реально загрожує кожній людині.
Щороку, 1 грудня, люди відзначають День боротьби зі СНІДом. Це не просто чергова дата в календарі, а день пам’яті та скорботи за мільйонами померлих від цього невиліковного недуга. День боротьби зі СНІДом покликаний нагадати людям про небезпеку, зупинити страшну статистику і зменшити темпи поширення епідемії.
Нажаль, молодь недостатньо обізнана про шляхи передачі ВІЛ і не знає, чому необхідно проходити тестування на ВІЛ. Враховуючи складність та актуальність проблеми, заходи соціальної профілактики необхідно проводити саме для дітей та молоді з метою надання їм правдивої інформації, профілактики ризикової поведінки та навчання основам здоров’я.
В листопаді Василівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді традиційно проведено районний місячник «Ми проти СНІДу». В рамках якого фахівцями із соціальної роботи здійснено 11 групових заходів (лекції, відеолекторії), якими охоплено понад 300 учнів. У профілактичній роботі взяли участь 11 учбових закладів району, у тому числі й міста Василівка.
Застосовуючи різні форми та методи профілактичної роботи, фахівці розповідали неповнолітнім про ВІЛ/СНІД, попереджали про небезпеку зараження, нагадували про шляхи передачі вірусу та засоби захисту, навчали правилам безпечної поведінки, відповідали на запитання. Серед учасників групової роботи розповсюджено листівки «СНІД стосується кожного».
Дякуємо учбовим закладам району за допомогу в організації профілактичних заходів.

 

Василівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіЧетвер, 28 Листопада 2019 16:22 | Переглядів: 169

Офіційні сайти держ установ