Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Новини

І колядки, і щедрівки, і меланки…

Багата українська душа на добро, щирість та відвертість, як багата й батьківська земля запашним хлібом, чистою водою та гучними піснями. Самобутні та яскраві традиції й звичаї українського народу в усьому світі визнано одними із найоригінальніших та найцікавіших. Свята та обряди з давніх давен супроводжують усі сфери нашого життя, відображаючи не тільки етнічну своєрідність українців, а й нашу естетику, моральні цінності, ментальність та історію.
Розпочинають рік обряди зимового циклу. Новий рік, Різдво, Меланки, Василя, Водохреща… кожне свято по-своєму особливе та сакральне. Відрадно, що останнім часом сучасне суспільство стало приділяти більше уваги ренесансу споконвічних цінностей нашого народу. Відтак, у кожній оселі відродилися та вже стали звичними колядування, які тривають від Різдва до Хрещення Господнього. Колядники провіщають гарну долю господарям, щедрий рік та багатий врожай.
У Василівці традиційною стала зустріч колядників не лише у родинах, а й у трудових колективах та державних установах. Веселі колядки, побажання щастя, добра та миру лунали цього року і у Василівській міській раді, куди із Різдвяним вертепом завітали колядники із місцевих дитячих садочків, фольклорного ансамблю «Струни серця» та народного фольклорного колективу «Хуторяночка».
Сонячно й тепло стає на душі після щирих колядок та щедрівок. Тож нехай ця різдвяна магія на цілий рік сповнить серця кожного василівчанина добром, затишком та щастям у рідному місті.

 

…Ми щедруєм і співаєм під вікном.
Щастя, долі вам бажаєм всім гуртом.
Хай квітують ваші ниви золоті,
Щоб життя було щасливе в майбутті!..Вівторок, 14 Січня 2020 15:20 | Переглядів: 199

Офіційні сайти держ установ